کد خبر : 2020989 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 08:15 | 1.3K بازدید | 0 دیدگاه

کاندیداهای فدراسیون رزمی در انتظار تایید صلاحیت!

مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در حالی فردا سه‌شنبه برگزار می‌شود که هنوز تایید صلاحیت نهایی کاندیداها اعلام نشده است.

کاندیداهای فدراسیون رزمی در انتظار تایید صلاحیت!

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در حالی روز سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت، ساعت ۱۰ صبح به ریاست محمدشروین اسبقیان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود که از بین ۱۱ کاندیدایی که برای احراز پست ریاست فدراسیون ثبت نام کرده بودند، سوابق مدیریتی ۶ کاندیدا از سوی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات به تایید رسیده و کاندیداها برای شرکت در مجمع انتخابات همچنان منتظر تایید نهایی از سوی نهادهای ذی‌صلاح هستند.

افشین چگینی، یوسف بهتری، حمیدرضا پارسی منش، یوسف جاویدان، محمد عسگری و جاسم منوچهری ۶ کاندیدایی هستند که تنها سوابق مدیریتی آنها توسط وزارت ورزش به تایید رسیده و هنوز وضعیت آنها برای شرکت در مجمع انتخابات برای احراز پست ریاست فدراسیون مشخص نیست.

مجید زارعیان که از اسفند سال گذشته سرپرستی فدراسیون را برعهده گرفته است درباره برگزاری انتخابات به ایسنا، گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد و تمام تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخاب سالم و بدون حاشیه فراهم شده است. امیدوارم که زودتر جایگاه این فدراسیون از نظر ریاست مشخص شود.

دیدگاه‌ها