کد خبر : 2021025 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 11:57 | 18.9K بازدید | 17 دیدگاه

هیچکس نظر هیئت مدیره جدید را نمی‌داند

درویش برای تمدید با اوسمار وقت زیادی ندارد!

باشگاه پرسپولیس از حدود سه هفته قبل بحث تمدید قرارداد اوسمار لوس ویرا را کلید زد و حتی کنار رفتن از جام حذفی در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها باعث نشد تا مدیران این باشگاه از تصمیم خود عقب بنشینند.

درویش برای تمدید با اوسمار وقت زیادی ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، با وجود مصاحبه‌‌های برخی پیشکسوتان پرسپولیس مبنی بر اینکه مدیران باشگاه باید درباره تمدید قرارداد اوسمار عجله نکنند و این مهم منوط به قهرمانی و موفقیت در لیگ برتر باشد اما مدیران باشگاه در مواضع غیررسمی خود گفتند تمدید با اوسمار ربطی به قهرمان شدن یا نشدن در لیگ برتر ندارد چرا که برای جانشینی او نه گزینه داخلی در دسترس دارند نه اینکه می‌توانند سراغ گزینه خارجی دیگری بروند.

با این حساب بعد از یک دور مذاکرات مقدماتی بین اوسمار و مدیران باشگاه پرسپولیس این اتفاق فعلا مسکوت مانده است، چرا که حساسیت بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل اجازه انجام مذاکرات را نداد و به نظر می‌رسید تا فصل به پایان نرسد نیز این مذاکرات ادامه پیدا نکند. با این وجود فاصله ده روزه بازی با هوادار تا دیدار مقابل استقلال خوزستان فرصتی به وجود آورده که مذاکرات بین درویش و اوسمار ادامه پیدا کند که بعید نیست طی امروز و فردا جلساتی در این خصوص برگزار شود.

1697000

درویش از سوی هیئت مدیره فعلی برای مذاکره و تمدید قرارداد با اوسمار اختیار تام گرفته و مجوز لازم برای مذاکره و نهایی کردن قرارداد جدید با این مربی را در دست دارد اما اگر دست نجنباند این کار برایش سخت و شاید غیرممکن شود. واقعیت اینکه ترکیب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی دچار تغییرات کلی خواهد شد و 5 عضو جدید که نماینده کنسرسیوم بانکی به عنوان سهامدار عمده باشگاه شناخته می‌شوند بعد از پایان فصل جاری در راس کار قرار خواهند گرفت و تصمیم‌سازی‌های کلان مثل انتخاب سرمربی باید از کانال آنها عبور کند.

در واقع حتی اگر رضا درویش در مسند کار و مدیرعامل باشگاه باقی بماند یا باید موافقت این هیئت مدیره جدید را برای تمدید با اوسمار بگیرد یا اگر آنها به جمع‌بندی رسیدند که اوسمار نباشد و دنبال گزینه دیگری بروند باید طبق خواسته آنها عمل کند و عامل اجرای مصوبات هیات مدیره باشد. فعلا هیچ نماینده‌ای از کنسرسیوم بانکی به هیات مدیره اضافه نشده و درویش می‌تواند مذاکره با اوسمار را پیش برده و نهایی کند اما با حضور اولین نماینده و سپس تغییرات کلی اوضاع تغییر خواهد کرد.

دیدگاه‌ها