کد خبر : 2021047 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 13:20 | 18.8K بازدید | 6 دیدگاه

امیدواری ستاره مصدوم رئال: به فینال می‌رسم

اورلین شوامنی، ستاره فرانسوی رئال مادرید، می‌گوید برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آماده خواهد بود.

امیدواری ستاره مصدوم رئال: به فینال می‌رسم

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید با پیروزی برابر بایرن مونیخ در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا توانست مجوز حضور در بازی فینال را به دست آورد و باید در تاریخ ۱۲ خرداد در ورزشگاه ومبلی لندن مقابل دورتموند به میدان برود.

خبر بدی که پس از پیروزی شیرین برابر بایرن به هواداران و کادر فنی رئال مادرید رسید این بود که شوامنی به دلیل مصدومیت و احساس دردی که داشت نمی‌تواند این تیم را تا چند روز همراهی کند و باید روند درمانش را طی کند تا مشخص شود که آیا شرایط بازگشت به میدان در این فصل را خواهد داشت یا خیر.

2020373

این نگرانی وجود داشت که این ستاره فرانسوی نتواند رئال را در بازی حساس برابر دورتموند در فینال لیگ قهرمانان همراهی کند و کارلو آنچلوتی هم در گفتگو با خبرنگاران این موضوع را تایید کرده بود که احتمال غیبت او در این دیدار وجود دارد.

اما به نظر می‌رسد که شوامنی زیاد از این بابت نگران نیست و امیدوار است که بتواند به موقع برای بازی برابر دورتموند آماده شود. این ستاره فرانسوی در جریان جشن قهرمانی روز گذشته رئال مادرید در پاسخ به سوالی در این باره به خبرنگار مارکا گفت: «فکر می‌کنم که بتوانم خودم را به فینال برسانم. برای این بازی آماده خواهم بود.»

دیدگاه‌ها