کد خبر : 2021063 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 15:03 | 46.2K بازدید | 41 دیدگاه

خوسلو و براهیم

زوج کشنده‌ای که آنچلوتی اختراع کرد

کارلو آنچلوتی فصل قبل ماریانو و ادن هازارد را روی نیمکت داشت و رئال هم تاوانش را پس داد ولی امسال با براهیم و خوسلو که روی هم 29 گل زده‌اند، پرواز کرده است.

زوج کشنده‌ای که آنچلوتی اختراع کرد

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان، وضعیت خط حمله رئال شدیدا موضوع بحث بود. می‌گفتند غیرممکن است که بدون شماره 9 و بدون آمدن امباپه، تیم آنچلوتی بتواند برای اهداف بزرگ بجنگد، چه رسد به اینکه قهرمان هم بشود. 

اما رئال در حال حاضر قهرمان لالیگاست و یک قدم تا قهرمانی اروپا فاصله دارد. یکی از دلایل موفقیت این است که علاوه بر گل‌های بلینگام، وینیسیوس، رودریگو، 29 گل دیگر نیز به تیم اضافه شد: 17 گل از خوسلو و 12 گل از براهیم دیاز. 

2019963

فصل گذشته، ماریانو (0)، آسنسیو (12) و هازارد (1) حتی نصف این زوج هم گل نزدند. این یکی از تغییرات حیاتی تیمی بود که بار دیگر این اصل ثابت کرد: با یازده نفر می‌توان بازی‌ها را برد ولی با ذخیره‌های باکیفیت، جام‌ها را.

2020799

در بازی اخیر برابر گرانادا براهیم دو گل از چهار گل رئال را زد و تعداد گل‌هایش در لیگ را به 10 رساند. خوسلو در لیگ قهرمانان برابر بایرن کار بزرگ تر را انجام داده بود و با دبل خود رئال را به فینال برد. این هنر کارلتو است که به موقع و در زمان درست از این دو بازیکن استفاده کرد و همواره انگیزه‌ها را بالا نگه داشت.

رئال در فصل گذشته زمانی که به بازیکنانی مثل براهیم و خوسلو نیاز داشت، روی نیمکت هازارد و ماریانوی ناامیدکننده را می‌دید و آسنسیویی که برای فصل و تیم بعدی خود برنامه ریزی می‌کرد. امسال ولی شرایط متفاوت شد و رئال جام‌ها را درو کرد.

دیدگاه‌ها