کد خبر : 2021065 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 15:06 | 257.4K بازدید | 901 دیدگاه

آنها ۱۸ امتیاز با داوری کسب کردند

ادعای بزرگ پرسپولیس علیه استقلال!

باشگاه پرسپولیس با انتشار یک ویدیو مدعی اشتباهات داوری به سود استقلال شد.

ادعای بزرگ پرسپولیس علیه استقلال!

به گزارش “ورزش سه”، یک روز پس از صحبت‌های مربی استقلال و دستیار جواد نکونام در مورد اشتباهات داوری و ادعای برخورداری پرسپولیس از ۱۴ امتیاز با این اشتباه، باشگاه پرسپولیس با انتشار یک ویدیو پاسخ همتای آبی‌پوش را داد.

در این ویدیو که باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بر اساس نظر کارشناسان تهیه شده، صحنه‌های مشکوک چندین بازی از جمله دیدار استقلال با ملوان، آلومینیوم، شمس‌آذر، استقلال خوزستان، پیکان، سپاهان و… وجود دارد.

باشگاه پرسپولیس در این ویدیو به نظرات کارشناسان فوتبال برتر استناد کرده و با نتیجه‌گیری از آن برخی از امتیازات کسب شده توسط استقلال را زیر سوال برده است.

ویدئو: 332627

در پایان این ویدیو پرسپولیس ادعا کرده که استقلال ۱۸ امتیاز را با اشتباهات داوری به دست آورده که یک ادعای مهم و بزرگ علیه صدرنشینی استقلال محسوب می‌شود.

این اولین باری نیست که پرسپولیس و استقلال یکدیگر را در این زمینه متهم می‌کنند اما باتوجه به نزدیکی به پایان فصل و همچنین نظارت بیشتر سازمان لیگ، شاید این بار ادعای طرفین علیه یکدیگر برایشان تبعات هم داشته باشد.

حالا همه منتظر بازی امروز استقلال با فولاد خواهند بود، جایی که شاید هر نتیجه غیر از برد استقلال، با واکنش شدید کادرفنی آبی‌ها مواجه شود.

دیدگاه‌ها