کد خبر : 2021066 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 15:03 | 16.6K بازدید | 6 دیدگاه

آبی‌ها با تولدبازی کاپیتان آماده جدال سرنوشت

استقلال خوزستان ساعاتی دیگر باید در دیداری حساس مقابل نساجی قائمشهر قرار گیرد.

آبی‌ها با تولدبازی کاپیتان آماده جدال سرنوشت

به گزارش “ورزش سه”، آبی‌های خوزستانی که علی‌رغم عملکرد فنی مناسب در نیم فصل اول، از کسب نتایج لازم دور مانده بودند، طی نیم فصل دوم و با اقداماتی که در مسیر تقویت تیم صورت دادند توانستند شرایط خوبی را دنبال کنند. با این حال شاگردان سیروس پورموسوی همچنان در منطقه خطر سقوط قرار دارند و در یکی از بازی‌های حساس باید با همسایه شمالی‌شان در جدول رقابت کنند. دیداری که می‌تواند سهم بزرگی در سرنوشت این تیم برای بقا داشته باشد.

سیروس پورموسوی اما این روزها شاگردانش را در اوج آمادگی روحی در اختیار دارد. آنها روز گذشته و در حضور هواداران خود تمرینات آماده‌سازی برای جدال با نساجی را با یک اتفاق ویژه پشت سر گذاشتند.

2021401
2021402
2021403

در این تمرین تولد کاپیتان آبی‌ها توسط دیگر اعضای تیم جشن گرفته شد و فضای روحیه‌بخشی شکل گرفت. محمود مطلق‌زاده هافبک اهوازی استقلال خوزستان در شرایطی جشن تولد ۳۰ سالگی خود را در جمع آبی‌پوشان برگزار کرد که سابقه بازی در فولاد خوزستان و نفت آبادان را نیز در کارنامه دارد و بازیکنی تاثیرگذار در جمع شاگردان سیروس پورموسوی محسوب می‌شود.

باید دید بعد از تمرینات روحیه بخش در کنار هواداران، این تیم چه شرایطی را برابر نساجی قائمشهر پشت سر خواهد گذاشت و آیا موفق خواهد شد از این جدال ۶ امتیازی با موفقیت خارج شود یا خیر.

دیدگاه‌ها