کد خبر : 2021085 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 17:29 | 3.8K بازدید | 3 دیدگاه

ترکیب ذوب آهن برای جدال مقابل پیکان

یازده بازیکن ابتدایی ذوب آهن در دیدار با پیکان مشخص شد.

ترکیب ذوب آهن برای جدال مقابل پیکان

به گزارش ورزش سه، در هفته بیست و هفتم فوتبال ایران قرار است دو تیم پیکان و ذوب آهن به مصاف یکدیگر بروند و شاگردان محمد ربیعی امیدوار هستند این بار برابر تیم پیکان بتوانند طلسم بازی‌های خانگی خودشان را بشکنند. محمد ربیعی اکنون یازده بازیکن مدنظرش را برای شروع این دیدار اعلام کرده که به شرح زیر است:

محسن فروزان، امیرحسین جدی، سیدمحمد قریشی، فریبرز گرامی، علی مصلح، گریگول چابرادزه، محسن آذرباد، محمد عرفان معصومی، فردین یوسفی، محمد جواد محمدی و مجید علیاری

ذوب آهن از خطر سقوط رهایی یافته و مشخص است که با ۳۳ امتیاز هم در لیگ ماندگار خواهد بود. شاگردان ربیعی در 3 مسابقه از 4 دیدار اخیر خود (در لیگ برتر) شکست خورده‌اند و این آمار باعث شده تا ذوبی‌ها دیگر جایی در بین 8 تیم برتر جدول نداشته باشند و برای حضور دوباره در جمع تیم‌های نیمه بالای جدول، سفیدوسبزپوشان راه چاره‌ای جز کسب پیروزی برابر پیکان در مسابقه امروز ندارند.

دو تیم در 2 رویارویی اخیر خود به تساوی بدون گل رضایت داده‌اند و هیچ گلی میان آن‌ها ردوبدل نشده و جالب آنکه در طول 6 رویارویی اخیر، حداقل یک تیم ناکام در گلزنی بوده و 3 برد سهم پیکانی‌ها بوده و در یک مسابقه هم تیم ذوب‌آهن توانسته برنده شود که باید دید این روند در بازی امروز هم ادامه پیدا می‌کند یا خیر.

دیدگاه‌ها