کد خبر : 2021139 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 20:31 | 25.7K بازدید | 25 دیدگاه

اضطراب، دلهره و حسرت برای پوشیدن پیراهن آبی

چشمی خودش روی سکو بود، دلش در مرکز زمین

هافبک توانمند آبی‌ها در تقابل با فولاد به دلیل محرومیت روی سکوهای آزادی ایستاده بازی را تماشا می‎کرد اما علاقه داشت تا بتواند در زمین بازی همراه با هم‌تیمی‌هایش برای استقلال بازی کند.

چشمی خودش روی سکو بود، دلش در مرکز زمین

به گزارش ورزش سه، روزبه چشمی بازیکن باتجربه استقلال که در هفته گذشته با کارت زردی که در جدال برابر ذوب آهن گرفت، دیدار حساس تیمش را مقابل فولاد خوزستان از دست داده بود، از روی سکوها شاهد تقابل تیمش برابر این تیم خوزستانی بود.

او از همان سوت شروع بازی، روی سکوها ایستاده و با چهره‌ای پراسترس نظاره‌گر بازی همبازیانش بود و در لحظاتی هم از زبان بدن او می‌شد تشخیص داد که چقدر دوست داشت در این بازی خودش هم حضور داشت تا به تیمش در مسیر صدرنشینی در لیگ بیست و سوم کمک کند.
این بازیکن 30 ساله که در این فصل مقابل سپاهان هم گلی سرنوشت ساز را در دور برگشت مسابقات به ثمر رسانده بود، در نتایج استقلال نکونام نقش پررنگی داشت و قطعا حضورش در این بازی مهم می‌توانست به تیمش کمک کند تا بازی راحت‌تری برابر نماینده خوزستان داشته باشد.

2021532

چشمی پیش از این در دوره حضور فرهاد مجیدی قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده و این روزها مشتاق است با سپری شدن هفته‌های پایانی این لیگ، بار دیگر بتواند جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را بالای سر ببرد و با آن عکس یادگاری بگیرد.

دیدگاه‌ها