کد خبر : 2021142 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 20:47 | 15.2K بازدید | 11 دیدگاه

کلکسیون اشتباهات مرگبار در خوزستان:

استقلال خوزستان تیم بی‌دفاع، سه گل و یک اخراج!

سه اشتباه مرگبار در خط دفاعی شرایط سختی را برای استقلال خوزستان رقم زد.

استقلال خوزستان تیم بی‌دفاع، سه گل و یک اخراج!

به گزارش ورزش سه، نیمه نخست دیدار استقلال خوزستان و نساجی مازندران با نتیجه عجیب سه بر صفر به پایان رسید تا اوضاع به شکلی باورنکردنی برای آبی‌های خوزستان در ورزشگاه خانگی پیش برود و در نیمه دوم به دنبال کار غیر ممکن باشند!

مدافعان استقلال خوزستان در مهم‌ترین بازی فصل خود کلکسیونی از اشتباهات را در خط دفاعی انجام دادند تا دو گل زودهنگام دریافت کنند، اولین گل نساجی روی خروج اشتباه پورحمیدی و غفلت مدافعان این تیم به ثمر رسید تا نساجی خیلی زود به گل برسد.

2021524

دومین گل نساجی با حرکت در عمق محمدرضا آزادی و ضربه این بازیکن از زاویه بسته و اشتباه بزرگ پورحمیدی به گل تبدیل شد تا نساجی پیش از دقیقه 20 دو بر صفر از حریف خود جلو باشد و جریان مسابقه را به طور کامل در دست بگیرد.

2021525

اشتباهات مرگبار پورحمیدی باعث شد تا پورموسوی خیلی زود دست به تعویض بزند و فرزین گروسیان را جانشین او کند اما این پایان اشتباهات زنجیره‌ای مدافعان استقلال نبود و محمدرضا عباسی در موقعیتی مشابه به گل دوم نساجی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که عثمان اندوگ با شارژ کردن این بازیکن یک ضربه پنالتی به نساجی داد و خودش هم از زمین بازی خارج شد.

2021526

البته به نظر می‌رسید که اخراج اندونگ سخت‌گیرانه بود و داور می‌توانست با ملایمت بیشتری دراین صحنه تصمیم‌گیری کند.

با توجه به شرایطی که برای استقلال خوزستان ایجاد شده و نتیجه مسابقه آنها در نیمه دوم کار غیرممکنی خواهند داشت، تعویض دروازه‌بان، اخراج مدافع تاثیرگذار و از هم پاچیدن شیرازه‌ تیمی اتفاقی است که بازگشت آنها به مسابقه را سخت می‌کند.

عکاس: معین نادری

دیدگاه‌ها