کد خبر : 2021152 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 21:27 | 8.2K بازدید | 11 دیدگاه

ربیعی: به امتیاز پایان فصل گذشته ذوب‌آهن رسیدیم

محمد ربیعی می‌گوید تیمش باید روی توپ‌های آخر بهتر کار کند و همچنین بار دیگر از کمبود بازیکن ذوب آهن صحبت کرد.

ربیعی: به امتیاز پایان فصل گذشته ذوب‌آهن رسیدیم

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از بازی ذوب‌آهن مقابل پیکان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، عنوان کرد: به تیم پیکان خسته نباشید می‌گویم و خدا قوت و خسته نباشید به بچه‌های تیم خودمان. در مورد روند بازی باید بگویم، در نیمه اول بازی را با خط مواجه پایین دنبال کردیم، مخصوصاً در یک ربع و 20 دقیقه اول. کمی که بازی جا افتاد ما مالک بازی بودیم و جسته و گریخته یکسری موقعیت داشتیم. مالکیت پیکان هم با محوریت مرکز زمین آنها با آقای اسماعیلی و سامان نریمان‌جهان بود. آنها خیلی وقت‌ها توانستند خط ما را بشکنند و صاحب موقعیت شوند.

وی افزود: در یکی از مالکیت‌ها ما به پشت دفاع حریف زدیم و گل به ثمر رساندیم. کما اینکه موقعیت هم داشتیم، اما در موقعیت آخر بایستی بادقت‌تر باشیم. طبیعی بود با شرایطی که تیم پیکان دارد در نیمه دوم بی‌محاباتر حمله کنند و ما هم دنبال این بودیم که از حملات سریع استفاده کنیم، موقعیت‌های گل زیادی هم داشتیم. ما سه تک به تک و یک پنالتی را از دست دادیم. این از دست رفتن موقعیت‌ها، می‌توانست چند دقیقه پایانی را انتحاری کند و پیکان دائم در حمله بود. ذوب‌آهن در نهایت بیشتر می‌توانست گل بزند. در نهایت به تیم این پیروزی را تبریک می‌گویم. ما به امتیازی رسیدیم که ذوب‌آهن در پایان فصل گذشته داشت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به روند فنی تیمش گفت: اگر این چهار یا پنج بازی اخیر قبل از بازی پیکان را مرور کنم، باید بگویم مقابل استقلال، نساجی، تراکتور و سپاهان خوب بازی کردیم. حتی مقابل استقلال حق ما این بود که در دقیقه 65 تا 80 گل‌مان را بزنیم. به هر حال آنجا توپ‌ها نرفت داخل دروازه و امروز هم موقعیت از دست دادیم. ما باید یک مقدار روی توپ‌های پایانی و نهایی بیشتر کار کنیم. همچنین بچه‌ها تمام‌کنندگی بیشتری داشته باشند. فکر می‌کنم بچه‌ها در سرعت انتقال، امروز شرایط بهتری داشتند. شاید در چیزهای دیگر ضعیف‌تر باشیم.

ربیعی با اشاره به محدودیتش در انتخاب بازیکنان عنوان کرد: من دوباره‌گویی نمی‌کنم، اما خیلی بازیکن از ترکیب‌مان از دست دادیم. امروز در ترکیب 20 نفره‌مان شش بازیکن زیر 23 سال و امید داشتیم. ارشیا سرشوق، دانیال ایری و مهران نفری از بازیکنان پایه ما بودند. پویا مختاری، محمدرضا رضایی و احمد شریعت‌زاده و یک بازیکن دیگرمان از رده امید بودند. دو دروازه‌بان هم در لیست داشتیم یعنی ما 9 بازیکن بزرگسال امروز داشتیم. حالا امیرحسین جدی مصدوم شد. فروزان هم آسیب دید. ما دو بازیکن چهار کارته برای بازی بعد داریم. این اتفاقات هست، اما ما با تمام وجود برای بازی بعد به میدان می‌رویم.

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل نساجی یادآور شد: اگر در بازی نساجی ما به آن شکل گل نمی‌خوردیم، شاید آن روند بازی هم برای ما در می‌آمد. به هر حال ما کاری به این مسائل نداریم، کار ما این است که وظیفه‌مان را درست انجام بدهیم

دیدگاه‌ها