کد خبر : 2021154 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 21:38 | 18.8K بازدید | 27 دیدگاه

قول می‌دهم اتفاق بدی برای پیکان نیفتد؛

عنایتی: این برد برای ذوب‌آهن لذتبخش نبود

سرمربی تیم فوتبال پیکان نسبت به دقایق تلف شده مسابقه اعتراض داشت و معتقد بود داور حداقل باید 15 دقیقه به نیمه دوم اضافه می‌کرد.

عنایتی: این برد برای ذوب‌آهن لذتبخش نبود

به گزارش "ورزش‌سه"، غلامرضا عنایتی در نشست خبری بعد از بازی پیکان مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر اینطور حرف‌هایش را با تبریک به ذوب آهن بابت کسب سه امتیاز آغاز کرد: اول صحبتم جا دارد که به باشگاه خوب ذو‌ب‌آهن بابت کسب سه امتیاز تبریک بگویم.

او سپس درباره جریان فنی بازی گفت: فکر می‌کنم یکی از بهترین بازی‌های تیم پیکان از زمانی که مسئولیت هدایت این تیم را قبول کردم بود. متأسفانه ما گلی خوردیم که شاید هر چند سال یک بار این اتفاق بیفتد، گلی که از وسط زمین بود. سرمربی پیکان در ادامه از بازیکنانش تشکر کرد و افزود: به بچه‌های تیمم خسته نباشید می‌گویم، واقعاً فوتبال خوبی بازی کردند. حبس کردن ذو‌ب‌آهن در زمین خودش برای ما نکته خیلی مهمی بود. به هر حال بازیکنان ما، جوان و در حال کسب تجربه هستند. این موارد برای من خوشحال‌کننده است و فکر می‌کنم آن چیزی را که می‌خواستیم، کسب کردیم.

عنایتی در ادامه به جایگاه هشدار دهنده تیمش در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات پرداخت و گفت: با این شرایط دیگر هر مسابقه برای ما حکم فینال دارد و تلاش‌مان را می‌کنیم که اتفاق خوبی بیفتد. قول می‌دهم اتفاق بدی برای پیکان نیفتد، چون به توانایی این بچه‌ها آگاهی کامل داریم. کمی بدشانسی داریم که آن هم طبیعی است. همیشه نمی‌شود که شانس از ما دور باشد و یک مقداری به ما رو خواهد کرد. یک مقدار تمرکزمان را ان‌شاءالله بالاتر خواهیم برد تا از موقعیت‌هایی که در بازی‌ها به دست می‌آوریم، بهره لازم را ببریم. ان‌شاءالله که برویم ریکاوری کنیم و آماده بازی مهم بعدی شویم، برای اتفاقات خوب آینده.

2019651

عنایتی در مورد گل تیم پیکان که توسط داور آفساید اعلام شد هم صحبت کرد و گفت: من از آن صحنه خیلی دور بودم. نمی‌توانم تشخیص بدهم و باید برویم صحنه را ببینیم. ما هم در مورد صحنه صحبت کنیم تفاوت زیادی ندارد و کارشناسان باید صحبت کنند، ولی فکر می‌کنم در نیمه دوم وقت اضافه کمی گرفته شد، چون بازی وقفه‌های زیادی داشت.

او در پایان از باشگاه ذوب آهن گلایه کرد و افزود: یک گلایه هم از باشگاه ذوب‌آهن دارم. به هر حال فوتبال ورزش جوانمردانه است و ذوب‌آهن در آسیا مقام دارد. اینکه به توپ جمع‌کن‌ها بگویند توپ نیندازند فکر کنم، خیلی کار قشنگی نیست. شاید این دستور از سوی کادر فنی داده شده بود، ولی فکر کنم کار قشنگی نیست. بازی فوتبال خیلی قشنگ‌تر از این حرف‌هاست. آدم وقتی برنده می‌شود، باید برود و از برد خود لذت ببرد. اینکه در ذهنش یکسری سؤالات ایجاد شود، خیلی خوب نیست. وقت اضافه حداقل باید 13 تا 14 دقیقه گرفته می‌شد. یکی از کمک‌های ما تایمر را روشن کرده بودند و فکر می‌کنم وقت اضافه خیلی کم در نظر گرفته شد. تازه هفت دقیقه وقت اضافه نشان دادند! فقط محسن فروزان دو یا سه دقیقه مصدوم بود. البته فروزان از دوستان خوب من است و عادت دارد که این کارها را بکند (باخنده)، دو سه دقیقه از زمان بازی را برد.

عنایتی با تاکید بر این نکته که این برد خیلی برای ذوب آهنی‌ها لذتبخش نیست، اضافه کرد: خیلی این برد برای دوستان لذتبخش نبود، اگر دوستان بنشینند و در مورد آن فکر کنند. البته این نظر من است. در هر حال بازی تمام شد و بابت این پیروزی به آنها تبریک می‌گویم. ما برای بازی بعدی آماده می‌شویم.

او در پایان گفت: برای تیم ذوب‌آهن آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در ادامه مسیر موفق باشد.

دیدگاه‌ها