کد خبر : 2021190 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 23:30 | 30.2K بازدید | 4 دیدگاه

حسینی: نمی‌خواهم آن روزها را به یاد بیاورم

محمدرضا حسینی، بازیکن نساجی از روزهای سختی که برای رسیدن به شرایط ایده‌آل بازی طی کرده صحبت کرد.

حسینی: نمی‌خواهم آن روزها را به یاد بیاورم

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا حسینی، بازیکن نساجی مازندران، پس از بازی مقابل استقلال خوزستان درباره بازی گفت: بازی خیلی سنگین بود ولی خب ظاهر بازی جوری بود که خیلی‌ها چند دقیقه پس از شروع بازی فکر می‌کردند بازی آسانی است ولی زحمت بچه‌های ما و نحوه فوتبال بازی کردن‌مان باعث شد این تفکر القا شود که بازی آسانی است. فکر می‌کنم امروز مهم‌ترین بازی این فصل نساجی بود و سنگین‌ترین بازی فصل بود که ما توانستیم از آن سربلند بیرون بیاییم. یک تبریک ویژه به همه بچه‌ها و هواداران‌مان و مردم خوب مازندران و قائمشهر می‌گویم که همه جوره حمایت کردند و انرژی مثبت دادند و ما هم توانستیم اینگونه جواب محبت‌های‌شان را بدهیم.

حسینی درباره وضعیت خودش و پاس گل دادن در این بازی گفت: خدا را شکر بعد از یک دوره سخت که اصلا نمی‌خواهم آن را به یاد بیاورم و خودم هم هیچ نقشی در آن نداشتم و دیگران آن روزها را برایم رقم زدند، توانستم به کمک خانواده و دوستان نزدیکم برگردم و خدارا شکر الان شرایطم خیلی خوب است. امروز توانستم دو پاس گل بدهم که فکر می‌کنم تا حدودی توانست به تیم کمک کند مخصوصا پاس گل اول که فشار زیاد روی تیم را برداشت.

او درباره وضعیت تیم خودش و استقلال خوزستان در بازی امروز گفت: اصلا فکر نکنید که استقلال خوزستان تیم ضعیفی است. این تیم هفته قبل با سپاهان یک بهزی فوق‌العاده در اصفهان انجام داد که در آن بازی شایسته پیروزی هم بود و چند موقعیت خوب داشت. ما بازی آنها را کامل دیده بودیم. امروز بازی خوب ما باعث شد که استقلال خوزستان به چشم نیاید و من در ادامه راه برای هر سه تیم خوب و پرطرفدار خوزستان آرزوی موفقیت می‌کنم. واقعا حیف است. خوزستان و مردمش لیاقت‌شان بیشتر از این حرف‌هاست. امیدوارم هر اتفاقی که  خیر است برای‌شان رقم بخورد.

دیدگاه‌ها