کد خبر : 2021204 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 23:59 | 16.1K بازدید | 59 دیدگاه

به بازیکنان گفته‌ام فوتبال بی رحم است؛

رجب‌زاده: بازیکنان فجر بدانند چیزی تمام نشده

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز نسبت به موقعیت‌های پرشماری که تیمش در مصاف با مس شهربابک از دست داد، ابراز ترس و نگرانی کرد.

رجب‌زاده: بازیکنان فجر بدانند چیزی تمام نشده

به گزارش "ورزش‌سه"، سرمربی تیم فجر شهید سپاسی در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر مس شهربابک که با پیروزی 3 بر یک شاگردانش همراه شد، با تشکر از هواداران شیرازی که یک بار دیگر حضور پرشوری در استادیوم داشتند، بیان کرد: پس از دریافت گل اول که زود هم اتفاق افتاد بازیکنان ما به خودشان آمدند و خیلی زود به بازی برگشتیم. در ادامه با تغییر تاکتیکی که در میانه میدان اعمال کردیم نبض بازی را در دست گرفتیم و همین عاملی برای برد ارزشمند ما در این دیدار حساس شد.

مهدی رجب زاده در رابطه با بی رحمی فوتبال، ابراز کرد: موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم که به نظر می‌آمد بازیکنان فجر از روی شکم سیری بازی می‌کنند. چندین بار هم در مورد به بازیکنانم گفته‌ام که فوتبال بی رحم است و اگر موقعیت‌های گل را از دست دهید شاید ورق برگردد و بازی از دستمان خارج شود.

وی در رابطه با حضور پرشور تماشاگران گفت: نمی‌دانم این شوق و عشق تماشاگران را چگونه وصف کنم. دست تک تک این عزیزان را برای حمایت همه جانبه از تیم فجر سپاسی می‌بوسم و قول می‌دهم که با تمام توان برای رساندن هواداران عزیز به آرزوی قلبی‌شان بجنگیم.

2021647

سرمربی فجر سپاسی با تأکید بر اینکه سطح بازیکنان نیمکت نشین با بازیکنان توی زمین یکسان است، عنوان کرد: عملکرد تیمی در فجر بسیار یکدست است و در بازی آینده که به نوعی فینال برای ما محسوب می‌شود، با تمام توان تنها برای برد پا به میدان خواهیم گذاشت.

رجب زاده در پایان ضمن سپاسگزاری از زحمات باشگاه و بازیکنان و حمایت‌های هواداران، از حساسیت چند بازی باقی مانده سخن گفت و افزود: تمام تلاشمان برای رسیدن به آن اتفاق خوب است و تنها ترسم از این است که غرور بازیکنان فجر را در بر بگیرد و با اشتباهاتی بچه گانه نتوانیم نتیجه دلخواهمان را کسب کنیم. جای اشتباهی وجود ندارد و بازیکنان فجر نباید کار را تمام شده بدانند و تا روز آخر می بایست جنگید تا دل مردم فارس و شیراز شاد شود

دیدگاه‌ها