کد خبر : 2021241 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 08:55 | 30.9K بازدید | 53 دیدگاه

سلیمی در قلب استقلالی‌ها جای گرفت (عکس)

مدافع استقلال گل ارزشمندی در مسیر قهرمانی تیمش در لیگ برتر زد.

سلیمی در قلب استقلالی‌ها جای گرفت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، استقلال 48 ساعت از صدر جدول پایین آمده بود و حتی تساوی مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر هم کاری می‌کرد تا آنها در فاصله سه بازی مانده به پایان فصل از پرسپولیس عقب بیفتند و شانس قهرمانی کمتری داشته باشند، اما ارسال سیدابوالفضل جلالی و ضربه سر تماشایی ایمان سلیمی برد مهم آبی‌ها را رقم زد.

شکستگی بینی و شدت آسیب‌دیدگی او در دیدار هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن که منجر شد از زمین بیرون برود، کاری کرد تا حضورش برابر فولاد در هاله‌ای از ابهام باشد، اما محرومیت روزبه چشمی و صابر حردانی و نیاز جدی آبی‌ها در خط دفاعی موجب شد تا ایمان سلیمی با وجود مصدومیت جدی و در حالی که بینی خود را بخیه زده بود، در ترکیب قرار بگیرد و گل سه امتیازی بزند.

2021726

ایمان سلیمی که در طول بازی با فولاد نمایش مطمئنی در خط دفاعی داشت و کم‌اشتباه ظاهر شده بود، بارها از حملات حریف جلوگیری کرد و بازیکن برتر در دوئل‌های هوایی بود که توانست با یک پرش هم گل ارزشمندی برای تیمش در مسیر قهرمانی بزند.

سلیمی که قبلا هم برای برتری تیمش مقابل تراکتور با ضربه سر گلزنی کرده بود، در کنار نمایش مطمئن در دفاع استقلال توانست برابر فولاد دوباره شایستگی‌هایش را نشان بدهد و با یک گل مهم بیشتر از قبل در قلب هواداران‌شان جای بگیرد.

2021727

دیدگاه‌ها