کد خبر : 2021245 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 08:55 | 26.1K بازدید | 17 دیدگاه

طعنه سنگین به دی زربی: به‌خاطر پپ می‌شناسنت!

فابیو کاپلو، مربی سرشناس ایتالیایی، معتقد است که روبرتو دی زربی به‌خاطر حمایت‌های پپ گواردیولا به‌عنوان یک مربی بزرگ شناخته می‌شود.

طعنه سنگین به دی زربی: به‌خاطر پپ می‌شناسنت!

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد خوب دی زربی در این فصل باعث شده است که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی شرایط او را زیر نظر داشته باشند و رسانه‌های انگلیسی پیش از این خبر داده بودند که پیشنهادهای زیادی برای قبول هدایت تیم‌های مختلف در طول چند ماه اخیر به او رسیده است.

یکی از باشگاه‌هایی که گفته شده بود علاقه زیادی به همکاری با این مربی ایتالیایی دارد باشگاه میلان است که قصد دارد در پایان فصل به همکاری با استفانو پیولی پایان دهد و به نظر می‌رسد که کاپلو از مطرح شدن چنین شایعاتی به هیچ وجه خوشحال و راضی نیست و این اظهارات باعث ناراحتی او شده است.

1991847

او در گفت‌وگو با کالچومرکاتو در این باره اظهار داشت: «صحبت‌های زیادی درباره اینکه او یکی از بهترین مربیان حال حاضر فوتبال اروپا است مطرح می‌شود و دلیل این موضوع این است که گواردیولا از او حمایت کرده است. این در حالی است که او امسال در جایگاه دهم یا یازدهم برترین مربیان قرار دارد. تا به حال چه جامی به دست آورده است؟ یک جام در اوکراین!»

جست‌وجوی میلان برای پیدا کردن جانشین مناسب برای پیولی همچنان ادامه دارد و گفته می‌شود که پائولو فونسکا و سرجیو کونسیسائو گزینه‌های اصلی این تیم به حساب می‌آیند.

دیدگاه‌ها