کد خبر : 2021271 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 11:52 | 11.8K بازدید | 11 دیدگاه

بهترین ورژن هشت محبوب سرخ‌‎ها با شماره هفت در الوحده

زوج نوراللهی-خربین، هر هفته درخشان‌تر از قبل

احمد نوراللهی فصلی بسیار درخشان را در لیگ امارات پشت سر می‌گذارد.

زوج نوراللهی-خربین، هر هفته درخشان‌تر از قبل

 به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته در هفته بیست و سوم لیگ امارات الوحده موفق شد با نتیجه 4 بر 1 از سد الوصل بگذراند و یاران احمد نوراللهی با درخشش شماره هفت ایرانی تیمشان موفق شدند نخستین شکست فصل الوصل را رقم بزنند تا رقابت برای کسب عنوان قهرمانی در این لیگ، حساسیت بیشتری پیدا کند و شرایط برای ادامه فصل بسیار متفاوت باشد.

نوراللهی شب گذشته موفق شد در این بازی دبل کند و بدین ترتیب او در این فصل از لیگ امارات، 6 گل و 8 پاس گل در لیگ داشته و در مجموع تمام رقابت‌های از جمله جام رئیس و جام حذفی، توانسته برای الوحده در 30 بازی 10 گل و 9 پاس گل ثبت کند.

او که پیش از این نیز در لیگ امارات حضور داشت و برای شباب الاهلی امارات بازی می‌کرد، اکنون با آمار 10 گل و 12 پاس گل اثرگذارترین لژیونر ایرانی این لیگ محسوب می‌شود اما آمار و ارقام این فصل نوراللهی بسیار قابل توجه است.

نوراللهی همراه با عمر خربین مهاجم سوری این تیم، بهترین زوج تهاجمی فصل امارات بوده و در مجموع این دو نفر، روی 24 گل از 42 گل الوحده در لیگ امارات اثرگذار بودند و پس از این دو نفر فابیو لیما و هریس سفروویچ از الوصل هستند که موفق شده‌اند روی 22 گل این فصل تیمشان هنرنمایی کنند.

همچنین در این فصل از لیگ امارات، علی مبخوت از الجزیره، مهدی قایدی از الاتحاد کلبا، نیکو خیمنز و فابیو لیما از الوصل و عمر خربین از الوحده هستند که آمار گل و پاس گل بهتری نسبت به او دارند!

2021759

این هافبک ایرانی با 8 پاس گل، سومین پاسور لیگ امارات است و برابر با عادل تاربت هافبک النصر امارات، بیشترین گل زده به‌عنوان هافبک را برای این تیم به ثمر رسانده‌اند.

او با آمار میانگین 86 درصد پاس صحیح در هر بازی، در بین بازیکنان اماراتی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده که البته آمارهای فردی نوراللهی نیز در این فصل بسیار متفاوت از سال‌های قبل است؛ او تنها در فصل 1399-1400 بود که برای پرسپولیس در تمامی رقابت‌ها توانسته بود تعداد گل‌هایش را دو رقمی کند و 11 گل در فصل به ثمر برساند که اکنون با زدن 10 گل برای الوحده امارات این رکورد شخصی را مجدد تکرار خواهد کرد و از آن مهم‌تر، این لژیونر ایرانی این فصل در سن 31 سالگی برای نخستین‌بار است که در یک فصل می‌تواند 8 پاس گل ثبت کند و بهترین آمارش مربوط به همان فصل 1399-1400 بود که 5 پاس گل در لیگ بیستم ثبت کرده بود.

2021760

الوحده اکنون با 41 امتیاز با شباب الاهلی تیم دوم جدول، اختلافی 8 امتیازی دارد و بعید نیست که بتواند در دیدارهای باقی‌مانده تا پایان فصل، این اختلاف را جبران کند و فصلی ایده‌آل را رقم بزند.

دیدگاه‌ها