کد خبر : 2021289 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 02:14 | 19.3K بازدید | 19 دیدگاه

شاید این برد به ضرر پرسپولیس بشود

نقش نساجی در تعیین قهرمان ایران

پیروزی بزرگ نساجی در اهواز در جنگ قهرمانی به ضرر پرسپولیس و به سود استقلال شد.

نقش نساجی در تعیین قهرمان ایران

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم پایین جدولی نساجی و استقلال خوزستان که برای فرار از سقوط می‌جنگند در حالی روز گذشته در اهواز به مصاف هم رفتند که هر دو مثل فولاد 22 امتیازی بودند و پیروزی در این مسابقه با توجه به احتمال شکست فولاد مقابل استقلال می‌توانست شرایط‌شان را تغییر دهد.

در این مسابقه نساجی به برد بزرگ و مهمی دست یافت و در کمال ناباوری میزبان خود را با نتیجه چهار بر یک شکست داد تا با رسیدن به امتیاز 25 و رتبه سیزدهم حالا موی دماغ پیکانی شده که با سه شکست متوالی در امتیاز 25 باقی‌مانده و از دو تیم خوزستانی خودش را جدا کند.

از قضا نساجی و استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ باید به مصاف دو مدعی قهرمانی بروند. نساجی در قائمشهر میزبان استقلال خواهد بود و استقلال خوزستان در تهران مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد اما با توجه به شکست استقلال خوزستان و نزدیک شدن به قعر جدول این تیم شرایط دشوارتری پیدا کرده و با تمام توان به مصاف پرسپولیس خواهد آمد در صورتی که نساجی با برد بزرگ در اهواز می‌داند که از سه تیم خوزستانی قعر جدول پیش است و خیال راحت‌تری خواهد داشت.

البته از سوی دیگر با توجه به اینکه بازی هفته آخر استقلال مقابل پیکان برگزار می‌شود و حالا تیم عنایتی هم جزء فانوس به دست‌ها به حساب می‌آید، اگر شرایط جدول به گونه‌ای پیش برود که پیکان در هفته پایانی برای سقوط نکردن نیازمند کسب امتیاز باشد کار استقلال نیز در بازی هفته سی‌ام خود دشوار خواهد شد.

دیدگاه‌ها