کد خبر : 2021304 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 13:37 | 26.5K بازدید | 9 دیدگاه

حمله به سری آ: این دو ستاره جانشین امباپه می‌شوند

باشگاه پاری سن ژرمن قصد دارد ویکتور اوسیمن و خویچا کواراتسخلیا را به‌عنوان دو جانشین کیلیان امباپه به خدمت بگیرد.

حمله به سری آ: این دو ستاره جانشین امباپه می‌شوند

به گزارش "ورزش سه"، امباپه بالاخره به‌صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد از پاری سن ژرمن جدا شود و قراردادش را با آنها تمدید نخواهد کرد و به این ترتیب مدیران این باشگاه در حال بررسی گزینه‌های متفاوت برای پر کردن جای خالی ستاره تیم‌شان هستند.

جدایی این بازیکن فرانسوی که پیش از این بارها تاکید شده بود پروژه ورزشی آینده پاری سن ژرمن حول محور حضور او برنامه‌ریزی شده ضربه بزرگی برای این باشگاه خواهد بود و ناصر الخلیفی در تلاش است تا هر طور شده بتواند جای خالی این بازیکن را پر کند.

2021817

روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت خبر داده است که مدیران من در تلاش هستم تا بتوانند برای انتقال اوسیمن به این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو با مدیران ناپولی به توافق برسند. از مدت‌ها قبل گفته شده بود که آنها این ستاره ناپولی را زیر نظر دارند و لوئیس انریکه هم علاقه بسیار زیادی به همکاری با او دارد.

آنها همچنین شرایط کواراتسخلیا را هم به دقت زیر نظر دارند و این احتمال وجود دارد که با توجه به داشتن فضای بیشتر برای پرداخت دستمزد با جدایی امباپه، هر دوی این بازیکنان را در همین تابستان به پاریس منتقل کنند اما باید دید که برای انجام این انتقال با ناپولی به توافق خواهند رسید یا خیر.

دیدگاه‌ها