کد خبر : 2021346 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 16:53 | 10.1K بازدید | 26 دیدگاه

تن هاخ علیه شایعات: برونو اینجا خوشحال است

اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، تایید می‌کند که برونو فرناندز در این تیم خوشحال است و باشگاه هم برنامه‌ای برای فروش او ندارد.

تن هاخ علیه شایعات: برونو اینجا خوشحال است

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد فرداشب در بازی هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکسل خواهد رفت.

این دیدار برابر یونایتد اهمیت زیادی دارد چون شاگردان اریک تن هاخ با 54 امتیاز در رده هشتم قرار دارند و نیوکسل هم را 57 امتیاز در رده ششم است.

در هفته قبل به دلیل اظهارنظر برونو فرناندز مبنی بر اینکه درباره آینده‌اش بعد از یورو تصمیم‌گیری خواهد کرد، شایعات زیادی درمورد کاپیتان منچستریونایتد منتشر شد.

اریک تن هاخ که هفته گذشته اعلام کرده بود برونو فرناندز در یونایتد خوشحال و باشگاه هم برنامه‌‌ای برای فروش او ندارد، در نشست خبری امروز هم این پاسخ را تکرار کرد.

اریک تن هاخ در نشست خبری پیش از بازی مقابل نیوکسل گفت: "شرایط بعضی از بازیکنان را باید ببینیم چگونه است: مارکوس رشفورد، برونو فرناندز، ویلی کامبوالا. اگر به اندازه کافی آماده باشند، بازی خواهند کرد.

راسموس هویلوند؟

وقتی تصمیم گرفتیم به دنبال او برویم، می‌دانستم که بازیکنی برای این فصل و همینطور آینده می‌خریم. او باید پیشرفت کند، به زمان نیاز دارد، گاهی اوقات سینوسی عمل می‌کند، قبل از زمستان او برای به ثمر رساندن اولین گل خود در لیگ برتر تلاش کرد اما شخصیت بسیار قوی‌ای دارد. اکنون اعتماد به نفس بیشتری دارد‌.

دفاع از تصمیم به جذب هویلوند؟

فصل گذشته یک گلزن با 30 گل داشتیم. یک مهاجم دیگر به تیم اضافه کردیم و از نظر منابع مالی خرید بیشتر امکان‌پذیر نبود. وقتی سوم شدیم و به دو فینال رسیدیم، کاملاً مطمئن بودیم وقتی یک مهاجم اضافه می‌کنیم، سیاست نقل و انتقالاتی‌مان درست است.

2021862

رافائل واران؟

ما قطعاً برای بازی‌های آخر واران برنامه‌ریزی می‌کنیم. فردا نه، اما ما به یکشنبه و سپس به آخرین بازی، نگاه می‌کنیم و امیدواریم بازی کند.

دشواری بازی مقابل نیوکسل؟

این یک بازی بسیار مهم است. ما به دنبال رتبه بهتر هستیم، بنابراین کسب پیروزی بسیار مهم است. ما باید تمام تلاش خود را برای کسب برد انجام دهیم و باید سخت برای آن بجنگیم.

شایعات جدایی برونو فرناندز؟

این همان سوال هفته گذشته است. بنابراین من پاسخ دادم. پاسخم همان است. برونو در تمام سال‌هایی که حضور داشته، بازیکن فوق‌العاده مهمی برای یونایتد بود و بیشترین موقعیت‌ها را در لیگ برتر خلق کرده است. او گل و پاس گل‌های زیادی داشته. واضح است که او برای ما بازیکن بسیار مهمی است.

درخواست از هواداران؟

همان کاری که آن‌ها در بازی‌های گذشته انجام دادند. در بازی مقابل کریستال پالاس، آن‌ها بسیار باشکوه بودند، آن‌ها درخشان بودند. شما می‌گویید روحیه آن‌ها پایین آمده، شاید استقبال‌ها کمتر باشد، اما من نمی‌خواهم چنین چیزی بگویم، آن‌ها همیشه از تیم حمایت کرده‌اند.

دیدگاه‌ها