کد خبر : 2021358 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 04:27 | 12.2K بازدید | 3 دیدگاه

جلال‌الدین و آماری بهتری از تمام فصول:

بهترین فصل فوتبالی یک بازیکن با نویدکیا! (عکس)

علی‌محمدی در بازی با سپاهان یک اتفاق خاص را رقم زد!

بهترین فصل فوتبالی یک بازیکن با نویدکیا! (عکس)

به گزارش ورزش سه، جلال‌الدین علی محمدی بهترین فصل فوتبالی خودش را تحت نظر محرم نویدکیا در تیم فوتبال مس‌رفسنجان پشت سر می‌گذارد و در این فصل 6 گل و 2 پاس گل به نام خودش ثبت کرده این در حالی است که او در سه فصلی که در سپاهان حضور داشت فقط 3 پاس گل ارسال کرده بود و موفق به گلزنی نشده بود.

عل‌محمدی از زمان حضور نویدکیا 4 گل برای مس به ثمر رسانده و پیش از آن هم 2 گل دیگر وارد دروازه رقبا کرده بود و در حال حاضر با 6 گل بهترین گلزن مس رفسنجان در مسابقات لیگ برتر بوده و بالاتر از مهاجمان این تیم در رتبه یازدهم جدول گلزنان لیگ برتر حضور دارد.

2021877

جلال‌الدین که در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند 5 گل از 6 گل خودش را خارج از باکس محوطه جریمه به ثمر رسانده و در بازی مقابل تیم سابق خود سنت‌شکنی کرد و با ضربه سر از داخل محوطه شش قدم گلزنی کرد تا علاوه بر اینکه مقابل سپاهان گلزنی کند سبک جدیدی از گلزنی را هم در این فصل تجربه کند و دیدار با تیم سابق برای او به یک مسابقه خاص تبدیل شد.

این هافبک باتجربه در 26 مسابقه از 27 بازی مس رفسنجان به میدان رفته و یکی از ارکان اصلی این تیم بوده و در ادامه مسابقات لیگ محرم نویدکیا روی توانایی‌ها و تجربه این بازیکن حساب باز کرده است.

علی محمدی در این فصل 3 پاس گل هم ارسال کرده و با 9 تاثیرگذاری مستقیم روی گل‌های مس رفسنجان ستاره اصلی این تیم در مسابقات بوده است.

دیدگاه‌ها