کد خبر : 2021385 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 20:08 | 60.8K بازدید | 124 دیدگاه

تصمیم رئال در مورد مودریچ: باید خداحافظی کنی!

رئال مادرید در مورد آینده لوکا مودریچ تصمیم گیری کرده و قرار نیست قرارداد این بازیکن کروات را تمدید کنند‌‌.

تصمیم رئال در مورد مودریچ: باید خداحافظی کنی!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید تصمیم گرفته که قرارداد لوکا مودریچ را که قرار است در پایان فصل منقضی شود، تمدید نکند. سایت اسپانیایی رلوو این خبر را دقایق قبل اعلام کرد.

زمان بازی مودریچ در دو سال اخیر به دلیل حضور ستارگان جوانی مانند ادواردو کاماوینگا، اورلین شوآمنی و جود بلینگام بسیار کاهش یافته است. با این حال، علیرغم اینکه دقایق کمتری را به عنوان بازیکن تعویضی بازی کرده، این ستاره کروات مهره مهمی در موفقیت مادرید بوده است.

مدتی است که شایعاتی در مورد قرارداد مودریچ با رئال وجود داشت اما اکنون گزارش شده که مادرید با این ستاره کروات ادامه نخواهد داد و تمرکز خود را روی بازیکنان جوانان حاضر در ترکیب خواهد گذاشت.

رلوو اعلام کرده علیرغم اینکه تمامی افراد داخل باشگاه به مودریچ احترام می‌گذارند، باشگاه اعتقاد دارد که دوران او در تیم به پایان رسیده است. مودریچ در سپتامبر امسال 39 ساله خواهد شد.

2021927

بر اساس گزارش رلوو، مودریچ می‌خواست با مادرید ادامه دهد و حاضر بود دستمزدش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد اما باشگاه به او پیشنهاد تمدید قرارداد نداد. مادرید به بهترین شکل ممکن از مودریچ تقدیر خواهد کرد و سعی می‌کند در آخرین بازی لالیگایی مقابل رئال بتیس در 25 می که در سانتیاگو برنابئو خواهد بود، مراسم خداحافظی با شکوهی برای او برگزار کنند.

با این حال، این ممکن است آخرین بازی مودریچ برای رئال نباشد، چون آن‌ها در فینال لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ یکم ژوئن در ورزشگاه ومبلی به مصاف دورتموند خواهند رفت.

از زمان پیوستن به مادرید، مودریچ در مجموع 531 بازی انجام داد، 39 گل به ثمر رساند و 86 پاس گل داد. او همچنین 25 جام را با این باشگاه اسپانیایی به دست آورد.

از آنجایی که مادرید تمایلی به تمدید قرارداد مودریچ ندارد، احتمال دارد او راهی لیگ برتر عربستان شود. تابستان گذشته از سوی یک تیم عربستانی به او پیشنهاد همکاری ارسال شده اما این بازیکن کروات آن را نپذیرفت.

دیدگاه‌ها