کد خبر : 2021403 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 05:39 | 12.2K بازدید | 19 دیدگاه

شاگردان نکو آسمان لیگ را ناامن کردند:

سهم ویژه بازیکنان سرزن در گل‌های استقلال!

استقلالی‌ها با چهارده گل سرزن‌ترین تیم فوتبال ایران هستند و بازیکنان بلندقامت این تیم نقش ویژه‌ای در گلزنی داشته‌اند.

سهم ویژه بازیکنان سرزن در گل‌های استقلال!

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال استقلال تا پایان هفته بیست و هفتم لیگ برتر چهارده گل با ضربه سر وارد دروازه رقبا کرده است و از این حیث در بین تمامی تیم‌های لیگ رکورددار است.

آبی‌ها در این فصل 7 بار ضربات ارسالی از نقطه کرنر را به گل تبدیل کردند و 7 گل دیگر هم با ضربات سر به ثمر رساندند تا با 14 گل سرزن‌ترین تیم فصل جاری لیگ برتر باشند و در هفته‌های پایانی مربیان لیگ برتری را مجبور کنند تا زمان زیادی را برای مهار بازیکنان سر زن استقلال وقت بگذارند!

از بین این 14 گل سهم مدافعان استقلال 7 گل است که با پیش کشیدن و رها کردن خط دفاعی گره از کار استقلال باز کردند و برای این تیم گلزنی کردند، آرمین سهرابیان (3گل)، محمد مرادمند و ایمان سلیمی (2 گل) مدافعانی هستند که با ضربه سر برای استقلال گلزنی کردند.

2012950

دیگر بازیکنان استقلال که در این فصل با ضربه سر دروازه رقبا را باز کردند بلانکو، رمضانی، محمدی و مطهری هستند که از این بین ارسلان مطهری از جمع شاگردان نکونام جدا شد و به تراکتور پیوست.

مهرداد محمدی با ضربه سر یک گل تاریخی و ماندگار را به ثمر رساند، او در بازی با استقلال خوزستان هزارمین گل لیگ برتری استقلال را به ثمر رساند تا علاوه بر حضور در لیست بازیکنان سرزن استقلال یک گل خاص به ثمر رسانده باشد.

در این لیست چهارده گله ستاره آرژانتینی استقلال بیشترین سهم را دارد و با 4 گل سرزن‌ترین بازیکن این فصل استقلال بوده است، او با قدرت تمام‌کنندگی بالا و زمان بندی درست پرش یکی از مهاجمانی است که از نقاط مختلف محوطه جریمه برای استقلال با ضربات سر گلزنی کرده است!

آبی‌ها در آخرین بازی خود مقابل فولاد با ضربه سر مهارنشدنی ایمان سلیمی سه امتیاز مهم کسب کردند و همچنان بخت اول قهرمانی در لیگ برتر هستند.

در ادامه عملکرد کامل بازیکنان استقلال و گلزنان استقلال با ضربه سر را مشاهده می‌کنید:

گوستاوو بلانکو (۴ گل)
آرمین سهرابیان(۳ گل)
ایمان سلیمی( ۲ گل)
محمدحسین مرادمند (۲ گل)
آرمان رمضانی( ۱ گل)
مهرداد محمدی( ۱ گل)
ارسلان مطهری (۱ گل)

دیدگاه‌ها