کد خبر : 2021408 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 06:40 | 30.2K بازدید | 7 دیدگاه

موقعیت طلایی که از دست رفت:

علیاری بازیکن بازی با استقلال نبود! (عکس)

علیاری در بازی با پیکان موقعیت فوق‌العاده‌ای از دست داد و نتوانست برای دومین هفته متوالی گلزنی کند.

علیاری بازیکن بازی با استقلال نبود! (عکس)

به گزارش ورزش سه، مجید علیاری مهاجم سرعتی ذوب آهن هفته گذشته با یک نفوذ فوق‌العاده از قلب خط دفاعی استقلال توانست برای این تیم گلزنی کند اما در هفته بیست و هفتم مقابل پیکان در شرایط مشابه‌ای قرار گرفت و به عجیب‌ترین شکل ممکن توپ را از دست داد!

علیاری در بازی با استقلال با سماجتی که نشان داد از میانه میدان توپ را از مدافعان استقبال ربایید و با سرعت بالای خود با سیدحسین حسینی تک به تک شد و با نزدیک شدن به دروازه‌ استقلال بهترین تصمیم را گرفت و با یک ضربه چیپ تماشایی دروازه استقلال را باز کرد!

این اتفاق در بازی با پیکان به شکلی ساده‌تر برای او مجدد رقم خورد، اشتباه مدافعان پیکان در آفسایدگیری باعث شد تا علیاری با فاصله نزدیک به 20 متر اختلاف با آخرین مدافع تک به تک شود، او سریعا خودش را به محوطه جریمه رساند اما تردید در تصمیم نهایی باعث شد تا ناصر توپ را مهار کند، علیاری در ابتدا تصمیم گرفت تا گلر پیکان را دریبل کند اما در اجرای تصمیم خود اشتباه کرد و موقعیت فوق‌العاده از دست رفت.

2021966
2021965

این مسابقه در نهایت با پیروزی یک بر صفر ذوب آهن به پایان رسید تا این مهاجم بلندقامت و سرعتی حسرت موقعیت از دست رفته را نخورد.

دیدگاه‌ها