کد خبر : 2021434 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 00:05 | 53.4K بازدید | 34 دیدگاه

دی‌بروینه را به قصد کشت زدند! (عکس)

کوین دی‌بروینه در دیدار منچستر سیتی مقابل تاتنهام دچار مصدومیت شدیدی شد.

دی‌بروینه را به قصد کشت زدند! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، کوین دی‌بروینه در دیدار منچستر سیتی مقابل تاتنهام دچار مصدومیت نگران‌کننده‌ای شد که هواداران تیمش را به‌شدت نگران کرد.

منچستر سیتی در صورت کسب سه امتیاز بازی امشب مقابل تاتنهام فقط چند سانتی‌متر تا قهرمانی فاصله خواهد داشت و در سمت دیگر تاتنهام در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است.

2022019

سیتیزن‌ها در نیمه اول روی درخشش کوین دی‌بروینه صاحب چند موقعیت عالی شدند اما مدافعان تاتنهام با نمایشی فوق‌العاده و شگفت‌انگیز مانع از برتری سیتی شدند.

در ادامه نیمه اول هم بازی به همین شکل گذشت و دو تیم بدون گل زده به رختکن رفتند. در ابتدای نیمه دوم منچستر سیتی با پاس عالی کوین دی‌بروینه و ضربه ارلینگ هالند در مقابل دروازه به گل اول دست یافت.

در ادامه منچستر سیتی همچنان بر بازی سوار بود و چند بار دیگر هم به دروازه تیم میزبان نزدیک شد. در حالی‌که خیال هواداران سیتی از عملکرد تیم‌شان راحت بود، اتفاقی باعث نگرانی آنها شد.

2022018

در دقیقه ۵۷ این بازیکن در میانه میدان صاحب توپ شد و در حالی‌که به سمت زمین تاتنهام حرکت می‌کرد، پاپه سار از پشت سر از راه رسید و با خطایی او را متوقف کرد. دی‌بروینه خیلی زود سرنگون شد و با توجه فریادهایش به‌نظر می‌رسید که مصدومیت او بسیار جدی است و همین موضوع هواداران و پپ گواردیولا را نگران کرد. او پس از معاینه توسط پزشکان به بازی ادامه داد اما گواردیولا تصمیم گرفت برای بازی آخر بر روی او ریسک نکند و پس از دقایقی او را تعویض کرد.

دیدگاه‌ها