کد خبر : 2021449 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 09:01 | 25.1K بازدید | 18 دیدگاه

زننده سوپرگل لیگ: لذتبخش‌ترین بود!

مدافع با تجربه ذوب دومین گلش را با پیراهن سبز رنگ در برابر خودروسازان ثبت کرد.

زننده سوپرگل لیگ: لذتبخش‌ترین بود!

به گزارش ورزش سه، ذوب آهن دو روز پیش پیکان را از پیش رو برداشت مسابقه‌ای که یکی از زیباترین گل‌های فصل لیگ در آن به ثبت رسید. 

فریبرز گرامی خالق این شاهکار است که به نظر این روزها کاری جز اینکه استوری‌ها و پست‌های مربوط به این گل را لایک بزند، ندارد! او  به خبرنگار ما گفت: نیمه اول خیلی شرایط ما مناسب نبود و پیکان در دقایقی بهتر بود ولی در نیمه دوم توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم. می‌دانستیم پیکان رو به بازی مستقیم می‌آورد و ما هم رو به ضد حمله آوردیم. خیلی موقعیت‌های خوبی داشتیم که آن‌ها را از دست دادیم و یک چیز مهم به دست آوردیم و آن هم سه امتیاز بازی بود.

ویدئو: 332655

گرامی در مورد ضربه زیبایی که زد و به گل تبدیل شد ادامه داد: از قبل گلر حریف را دیدم که جلو آمده. خدا را شکر آن ضربه را  زدم و گل شد مهم سه امتیاز بود.  من هم در پستی که بازی می‌کنم باید بهترین عملکرد را از خودم بجا بگذارم و اگر فرصتی پیش بیاید گل هم می‌زنم اگر از راه دور هم باشد که لذت بخش‌تر است. البته همیشه این فرصت دست نمی‌دهد که گل‌های این شکلی بزنی و به نظرم این شوت لذتبخش‌ترین ضربه زندگی‌ام بوده. 

این بازیکن در مورد حضور کم تعداد هواداران اینگونه نظر داد: نیم فصل دوم شاید نتایج باب میلشان نبوده و این حق را دارند ولی فوتبالی که ذوب بازی می‌کند تحسین برانگیز است. امیدوارم در بازی بعدی خانگی از ما حمایت کنند تا بتوانیم رتبه خوبی کسب کنیم. اگر نتایج سایر بازی‌ها آن چیزی که ما می‌خواهیم باشد تارگت رتبه ما پنجم است. سعی می‌کنیم جزو شش تیم بالای جدول باشم.

گرامی در پایان در مورد کمبود بازیکنشان افزود: همان طور که آقای ربیعی هم اشاره کردند ما با کمبود بازیکن مواجه هستیم و در بازی اخیر اکثر بچه‌های ما خیلی جوان بودند ولی به هر حال باید با این شرایط بجنگیم و چاره‌ای نیست.

دیدگاه‌ها