کد خبر : 2021454 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 09:47 | 15.9K بازدید | 52 دیدگاه

گل پرسپولیس در دربی پیشکسوتان محاسبه نشد!

پیشکسوتان پرسپولیس مقابل استقلال تن به شکست داد و حذف شد.

گل پرسپولیس در دربی پیشکسوتان محاسبه نشد!

به گزارش ورزش سه و به گزارش ایران ورزشی، تیم‌های فوتبال 10 نفره پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال روز سه شنبه در زمین چمن مصنوعی میلان واقع در خیابان جیحون به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی آبی‌ها و صعود آنها به مرحله بعد همراه شد.
این بازی از مرحله یک هشتم تورنمنتی که زیر نظر شهرداری تهران برگزار می‌شود در رده سنی 55 تا 70 سال برگزار شد که استقلال با پیروزی سه بر یک به مرحله بعد صعود کرد.
در این  بازی نفراتی مثل رضا نعلچگر، محمدرضا شکورزاده، هاشم حیدری، بهروز پرورش خواه، نادر فریادشیران، خسرو پارسا و ... به میدان رفتند و در ترکیب پرسپولیس هم بازیکنانی مثل حمید درخشان، مرتضی فنونی زاده، سعید نعیم آبادی، منوچهر عبدالله نژاد، حسن شیرمحمدی، بهروز سلطانی و ... بازی کردند.
در این مسابقه استقلال شرایط بهتری داشت و در نهایت با دو گل پرورش خواه و یک گل از هاشم حیدری مقابل تک گل حسن شیرمحمدی پیروز شد. در عین حال تک گل پرسپولیس در شرایطی به ثمر رسید که بعد از این گل سوت پایان بازی به صدا درآمد و مشخص نشد این گل محسوب شده است یا خیر اما استقلالی‌ها دریافت این گل را نپذیرفتند و گفتند با نتیجه سه هیچ برنده شده ‌اند.
پرسپولیسی‌ها در این بازی نفرات کافی و شاخصی در سنین مختلف برای مقابله با استقلال نداشتند و در عوض آبی‌ها با توپ پر به میدان آمده بودند و کیفیت بهتری هم ارائه کردند.
سرخ‌ها در حالی مغلوب حریف خود شدند که سال گذشته در فینال همین رقابت‌ها با دو گل رقیب سنتی را شکست داده و قهرمان شده بودند.

دیدگاه‌ها