کد خبر : 2021479 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 11:43 | 190.7K بازدید | 259 دیدگاه

مصدومیت وینگر سرخ‌پوشان در تعطیلات

اختصاصی: سعید صادقی فصل را از دست داد

سعید صادقی در تعطیلات با حادثه عجیبی مواجه شد تا اکنون فصل را با اتفاقی تلخ پایان دهد.

اختصاصی: سعید صادقی فصل را از دست داد

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان تمرین ریکاوری سرخ‌ها، با توجه به حذف این تیم از جام حذفی و فرصت مناسب باقی مانده تا جدال بعدی برابر استقلال خوزستان، اوسمار ویرا به شاگردانش استراحت داد.  اما این استراحت اکنون با حادثه‌ای تلخ برای هافبک تکنیکی و فانتزیست سرخ‌ها همراه شده و او فصل را از دست داد.

سعید صادقی که همانند دیگر هم‌تیمی‌هاش به دنبال سود بردن از تعطیلات بود اما با اتفاق تلخی مواجه شد و پیچیدگی مچ پایش او را به پایان این فصل رساند. هافبک سرخ‌ها که بعد از پیچیدن مچ پایش، با توجه به شدت حادثه با زخم نیز مواجه شده، فعلا آن را گچ گرفته و در انتظار نظر نهایی پزشکان است.

دکتر حقیقت پزشک سرخ‌ها بعد از اطلاع از این موضوع، از هافبک پرسپولیس درخواست کرد هرچه زودتر مراحل درمانی که در ابتدا عکسبرداری از ناحیه آسیب دیده است را طی کرده و بعد از آن در خصوص وضعیت وی تصمیم گیری شود.

2022098
این تصویری است که از مصدومیت سعید صادقی به دست ما رسیده و او را روی ویلچر و با پای گچ گرفته نشان می‌دهد. باید دید در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل، او قادر خواهد بود از شر این مصدومیت ناخواسته خلاصی یافته و در جمع هم‌تیمی‌هایش حاضر شود.

سعید صادقی که به عنوان ستاره نقل و انتقالات در فصل گذشته به پرسپولیس پیوست، در روزهای پایانی لیگ قبل نیز به خوبی توانست در نقش تاثیرگذار برای این تیم ظاهر شود و یکی از عناصر موثر قهرمانی تیم یحیی گل محمدی لقب گرفت. این فصل اما به کام هافبک فانتزی و پاسور سرخ‌ها پیش نرفت و خصوصا در نیم فصل دوم بیشتر نیمکت نشینی نصیب وی شد.

با این حال اکنون باید دید سعید صادقی که به پایان قرارداد خود با پرسپولیس نیز رسیده است، با توجه به این مصدومیت چه سرنوشت و آینده‌ای در انتظارش خواهد بود.

دیدگاه‌ها