کد خبر : 2021484 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 12:16 | 35.9K بازدید | 36 دیدگاه

لوئیز دیاز عاشق بارسلوناست

بارسا روی ستاره لیورپول دست گذاشت (عکس)

موندودپورتیوو امروز نوشت که مدیران بارسا روی جذب لوئیز دیاز هدف‌گذاری کرده‌اند و خود بازیکن نیز علاقه‌مند به این انتقال است.

بارسا روی ستاره لیورپول دست گذاشت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، هرچند لوئیز دیاز در مصاحبه اخیر خود تاکید کرد که برای فصل بعد در لیورپول هیجان زده است ولی بارسلونا معتقد است می‌توان برای خرید او و انتقالش امیدوار بود.

موندودپورتیوو امروز تیتر یک خود را به این قضیه اختصاص داده و نوشته است: «دیاز در تیررس.»

1958550

طبق ادعای این منبع نزدیک به باشگاه، نه تنها بارسا به این انتقال علاقه‌مند است که خود دیاز نیز به واسطه عشقی که همیشه به باشگاه کاتالان داشته، می‌خواهد برای محقق شدن رویایش تلاش کند.

ستاره 27 ساله که دو سال پیش از پورتو به لیورپول پیوست و تبدیل به مهره ثابت قرمزها در سمت چپ فاز تهاجمی شده، همان بازیکنی است که می‌تواند در خط حمله بارسا تفاوت ایجاد کند. فراموش نکنیم که بارسا در وینگر چپ رافینیا را دارد ولی گفته می‍شود این برزیلی در تابستان جدا خواهد شد و بارسا نیز چراغ سبز به فروش او نشان داده است.

2022102

موندو نوشته است که ژاوی و دکو شخصا درگیر این قضیه شده‌اند و در حال بررسی همه راه‌های عملی شدن انتقال دیاز هستند. مشکل مثل همیشه مالی است چون قطعا لیورپول حاضر نیست وینگر کلمبیایی را به راحتی از دست بدهد و قیمت بالایی در نظر خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها