کد خبر : 2021490 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 12:35 | 10.6K بازدید | 30 دیدگاه

قائمشهری‌ها تحت تاثیر مهمان‌نوازی استقلال خوزستان

در روزهایی که کسب امتیاز هر تیمی را وادار به تصمیماتی عجیب می‌کند، استقلال خوزستان اما با استقبال ویژه شرایط حضور هواداران رقیب را شکل داد.

قائمشهری‌ها تحت تاثیر مهمان‌نوازی استقلال خوزستان

به گزارش "ورزش سه"، یکی از دیدارهای حساس این هفته از لیگ برتر در اهواز و استادیوم غدیر برگزار شد؛ جایی که استقلال خوزستان و نساجی قائمشهر که گزینه‌های سقوط محسوب می‌شوند برابر یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت این شاگردان ساکت الهامی بودند که با یک برد ارزشمند کار را به پایان رساندند.

در روزهایی که تیم‌ها از تمامی توان و ابزار خود برای رسیدن به امتیاز و دستیابی به جایگاه مناسب کار را دنبال می‌کنند اما استقلال خوزستان رفتاری کاملا حرفه‌ای در این بازی به جا گذاشت. این در حالی بود که پیش از بازی و با توجه به اقدام نساجی قائمشهر برای همراهی هوادارانش، حواشی و شایعات زیادی درباره نحوه حضور و برخورد هواداران رقیب شکل گرفته بود.

مدیران استقلال خوزستان اما ضمن ایجاد فضایی مناسب برای حضور هواداران رقیب و استقرار آنها در جایگاه مدنظرشان، استقبال خوبی نیز از آنها داشته و پیش از بازی نیز با دسته گل به استقبال آنها رفتند. اتفاقی که در روزهای پر التهاب لیگ و تلاش برای کسب امتیاز به هر نحو، قابل ستایش است و هواداران هر دو طیف بدون مشکل تنها به حمایت تیم‌های خود پرداخته و از این بازی لذت برده و به تماشای آن نشستند.

2022106

دیدگاه‌ها