کد خبر : 2021492 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 12:44 | 36.7K بازدید | 61 دیدگاه

مادرید بهترین شهر برای زندگی

کروس: من برای همیشه در مادرید می‌مانم

تونی کروس تایید کرد که بعد از بازنشستگی از فوتبال نیز در مادرید به زندگی ادامه خواهد داد.

کروس: من برای همیشه در مادرید می‌مانم

به گزارش "ورزش سه"، تونی کروس به احتمال زیاد یک فصل دیگر در رئال خواهد ماند اما همچنان احتمال اینکه او بعد از فینال لیگ قهرمانان اعلام بازنشستگی کند، وجود دارد. وضعیت او و لوکا مودریچ قرار است بعد از بازی فینال مشخص شود و باشگاه با هر دو صحبت خواهد کرد.

بدون شک از دست دادن این دو بازیکن برای رئال خبر خوبی نخواهد بود ولی کروس به واسطه سن کمترش، شانس بیشتری برای ادامه کار خواهد داشت و برای بسیاری قابل قبول نیست او در این شرایط بازنشسته شود.

2017088

وقتی از کروس در مورد آینده‌اش سوال شد، او پاسخ جالبی داد. کروس نگفت فصل بعد در رئال خواهد ماند ولی تایید کرد که به زندگی در مادرید ادامه می‌دهد: «من سال‌هاست خانه‌ای در خارج از آلمان، در مادرید پیدا کرده‌ام. اینجا خیلی راحتم و افراد زیادی هستند که من را دوست دارند و خوشحالم می‌کنند. هدفم این است برای همیشه در مادرید بمانم.»

کروس اخیرا یک آکادمی فوتبال در مادرید تاسیس کرده که شعبه دوم آکادمی او در مونیخ است. موردی که تایید می‌کند کروس تا چه اندازه به شهر مادرید عشق دارد.

لازم به ذکر است که ستاره‌های خارجی دیگری مثل لوئیس فیگو نیز بعد از بازنشستگی ترجیح داده‌اند در مادرید به زندگی ادامه دهند. 

دیدگاه‌ها