کد خبر : 2021507 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 13:28 | 19.8K بازدید | 16 دیدگاه

سه بازی دوستانه جذاب در انتظار والیبال ایران

تمرین روز سه‌شنبه تیم ملی والیبال ایران در حالی برگزار شد که اسطوره‌های والیبال برزیل برای دقایقی در آن حاضر بودند.

سه بازی دوستانه جذاب در انتظار والیبال ایران

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور شایسته در لیگ ملت‌های 2024 که از نیمه فروردین آغاز شد و روز شنبه 22 اردیبهشت در سالن فدراسیون والیبال به پایان رسید تا تیم راهی برزیل شود.

کاروان تیم ملی والیبال ایران بامداد روز دوشنبه تهران را  ترک کرد و بعد از پروازی تقریبا ٢۶ ساعته راهی ریودوژانیرو برزیل شد.

ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، روز سه شنبه 25 اردیبهشت اولین تمرین توپی خود را در این کمپ برگزار کردند.

از نکات جالب توجه تمرین اول تیم ملی والیبال ایران در ریودوژانیرو حضور سرمربی تیم ملی برزیل در سالن تمرین ملی‌پوشان بود. بروناردو رزنده به همراه سرجیو دوترا سانتوس، اسطوره و مربی تیم ملی برزیل در این تمرین دقایقی به گفت و گو با پائز پرداختند.

همچنین با مذاکرات انجام گرفته از سوی پائز مقرر شد در روزهای چهارشنبه، پنج ‌شنبه و شنبه سه بازی دوستانه بین تیم‌های ملی ایران و برزیل برگزار شود. اولین بازی دو تیم روز چهارشنبه ساعت ۱۷ به وقت برزیل برگزار خواهد شد. گفتنی است برزیل در هر سه مسابقه با تیم اصلی خود به مصاف ایران خواهد رفت. ساعت دقیق این بازی‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاه‌ها