کد خبر : 2021511 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 13:30 | 30.7K بازدید | 29 دیدگاه

شاهکار کارلتو: رکوردشکنی رئال در کلین شیت

رئال مادرید با بسته نگه داشتن دروازه در بازی شب گذشته برابر آلاوس توانست رکورد کلین شیتش در لالیگا را بشکند.

شاهکار کارلتو: رکوردشکنی رئال در کلین شیت

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در چهارچوب رقابت‌های هفته سی و ششم لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو روبروی آلاوس به میدان رفت و موفق شد با پنج گل برابر این تیم به پیروزی برسد و سه امتیاز دیگر را در مسابقات این فصل لیگ اسپانیا به دست آورد.

کورتوا که پس از طی کردن روند مصدومیتش در حال بازگشت به دوران اوج است در این دیدار هم با تصمیم کارلو آنچلوتی در دروازه تیمش به میدان رفت و توانست با ارائه یک عملکرد درخشان و ثبت ۱۰ مهار در طول این بازی، کلین شیت دیگری را برای رئال در این فصل به ثبت برساند.

2022139

با وجود این که کورتوا در اکثر دیدارهای این فصل غایب بود اما کپا آریسابالاگا و خصوصا آندری لونین توانستند جای خالی او را به خوبی پر کنند و حالا رکورد بیشترین تعداد کلین شیت ثبت شده در تاریخ باشگاه رئال مادرید در لالیگا در این فصل ثبت شده است که اتفاق بسیار ارزشمندی برای آنها است.

با توجه به مصدومیت کورتوا و همچنین داوید آلابا و ادر میلیتائو، ثبت چنین رکوردی شاید بسیار دور از دسترس به نظر  می‌رسید اما تاکتیک و سبک بازی درخشان آنچلوتی باعث شد که رئال یکی از بهترین فصل‌های ممکن را پشت سر بگذارد و حالا منتظر رسیدن فینال لیگ قهرمانان باشد.

دیدگاه‌ها