کد خبر : 2021518 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 13:45 | 19.1K بازدید | 15 دیدگاه

پیشنهاد جدید به مورینیو رسید: این بار القادسیه!

باشگاه القادسیه به دنبال توافق با ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی، برای حضور روی نیمکت این تیم است.

پیشنهاد جدید به مورینیو رسید: این بار القادسیه!

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو چند ماه قبل با تصمیم ناگهانی مدیران باشگاه رم از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و از آن زمان تا به حال به دنیای فوتبال برنگشته و هنوز هدایت تیم دیگری را بر عهده نگرفته است اما شایعات بسیاری درباره بازگشت او به گوش می‌رسد.

رسانه‌های اروپایی چند ماه قبل خبر داده بودند که چند باشگاه عربستانی در حال بررسی شرایط این مربی هستند تا بتوانند در فصل آینده با او همکاری کنند. این در حالی است که شایعه حضور او در راس کادر فنی فنرباغچه هم در روزهای اخیر از سوی نامزد ریاست این باشگاه مطرح شده بود.

2021569

اما حالا رسانه‌های عربستانی خبر دادند که باشگاه القادسیه علاقه زیادی به این مربی پرتغالی دارد و قصد دارد به صورت جدی برای به خدمت گرفتن او وارد مذاکره شود و امیدوار است که بتواند سرمربی سابق رئال مادرید و چلسی را برای حضور در لیگ فوتبال عربستان و نیمکت این تیم متقاعد کند.

باشگاه الشباب هم در بین باشگاه‌هایی است که نامش در فهرست علاقمندان به جذب این مربی به چشم می‌خورد. با وجود این که مورینیو پیش از این چند پیشنهاد را رد کرده اما در عین حال تایید کرده است که اگر با پروژه خوب و مناسبی روبرو شود حاضر به قبول آن و بازگشت به دنیای مربیگری است.

دیدگاه‌ها