کد خبر : 2021526 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:13 | 7.9K بازدید | 35 دیدگاه

به دعوت آلماز آنتی؛

تیم ۱۳ سال سپاهان به روسیه می‌رود

تورنمنت بین‌المللی بورچاکلین به میزبانی باشگاه آلماز آنتی روسیه و با حضور ۱۲ تیم فوتبال ۱۳ سال از کشورهای مختلف در سن‌پترزبورگ برگزار خواهد شد.

 تیم ۱۳ سال سپاهان به روسیه می‌رود

به گزارش "ورزش‌ سه"، تورنمنت بورچاکلین یکی از تورنمنت‌های بین‌المللی در جهان است که هر سال برگزار می‌شود و تیم‌ها از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند.
باشگاه آلماز آنتی روسیه میزبان این رقابت است و سپاهان با توجه به عملکرد سال گذشته بار دیگر به این تورنمنت دعوت شده است و تنها باشگاه ایرانی به شمار می‌رود که برای دومین مرتبه در این مسابقات حضور خواهد داشت.

نکته قابل توجه اینکه تمام هزینه‌های حضور در این مسابقات برعهده تیم میزبان است و برای باشگاه سپاهان و بازیکنان رده پایه‌اش این تجربه گرانبها به صورت کاملا رایگان رقم خواهد خورد.

پباشگاه‌های آلماز آنتی روسیه، زنیت روسیه، فنرباغچه ترکیه، دینامو مینسک بلاروس، سپاهان ایران، کایرات قزاقزستان، لکوموتیو مسکو روسیه، بنفیکا پرتغال، کراسنودار روسیه، ماریبور اسلوونی، شاختار دونتسک اوکراین و پارتیزان بلگراد صربستان در این تورنمنت حاضر هستند

همچنین گفته می‌شود تیم ۱۵ سال سپاهان نیز به دعوت باشگاه زنیت و در راستای پیوند خواهرخواندگی دو باشگاه ایرانی و روسی در آینده‌ای نزدیک به روسیه اعزام خواهد شد. همچنین قرار است در حاشیه تورنمنت بورچاکلین تفاهم‌نامه همکاری بین مدیران آکادمی فوتبال باشگاه‌های سپاهان و آلماز آنتی روسیه منعقد شود.

دیدگاه‌ها