کد خبر : 2021531 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:23 | 38.8K بازدید | 41 دیدگاه

ستاره پرسپولیس از مصدومیت بدموقع‌اش می‌گوید

صادقی: بدشانسی آوردم اما زود برمی‌گردم

هافبک تکنیکی پرسپولیس در اتفاقی عجیب بعد از سُر خوردن در استخر دچار مصدومیت شد.

صادقی: بدشانسی آوردم اما زود برمی‌گردم

به گزارش "ورزش سه"، سعید صادقی امروز بار دیگر به تیتر اخبار تبدیل شد؛ البته اینبار همه چیز علیه او بود و خبر مصدومیت بدموقع‌اش نگرانی بزرگی را در هفته‌های پایانی شکل داد.

هافبک پرسپولیس درباره اتفاقی که برایش رخ داده اینطور توضیح می‌دهد: متاسفانه در تعطیلات و وقتی در استخر بودم دمپایی‌ام سر بود و باعث شد تا زمین بخورم و این اتفاق برایم رقم بخورد. واقعا بدشانسی آوردم. نمی‌دانم باید چه بگویم و فقط امیدوارم شرایط به شکلی باشد که خیلی زود برگردم.

صادقی در واکنش به شایعات شکل گرفته در خصوص مصدومیت نیز گفت: نه، اینقدر حرفه‌ای هستم که بدانم چه باید کنم. بعد از تمرین اختصاصی و دویدن، خواستم استخر بروم که در نهایت این اتفاق برایم افتاد. البته پزشک گفته که مشکل حادی نیست و خیلی زود می‌توانم برگردم. متاسفم که در این روزهای حساس کنار تیم نیستم اما مطمئنا تمام تلاشم را خواهم کرد تا خیلی زود به تمرینات گروهی برگردم و بتوانم در کنار دیگر بازیکنان برای قهرمانی تلاش کنیم.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: باید ام آر ای بگیرم تا میزان دقیق مصدومیتم مشخص شود و خیلی زود این مراحل را دنبال خواهم کرد. اینکه روی ویلچر نشسته بودم به خاطر توصیه پزشک بود که فشاری روی پایم وارد نشود و در کل همه چیز نسبت به دقایق اول این مصدومیت بهتر است. نگران نباشید و خیلی زود برمیگردم و در کنار تیم برای هدف بزرگ‌مان در این فصل تلاش خواهیم کرد.

سعید صادقی فصل گذشته و بعد از درخشش خیره کننده در گل گهر سیرجان به عنوان یکی از ستاره‌های اصلی نقل و انتقالات و در شرایطی که دیگر تیم‌ها و خصوصا استقلال را خواهان خود می‌دید به پرسپولیس پیوست. او در فصل گذشته توانست در جمع شاگردان یحیی گل محمدی به عنوان مهره‌ای تاثیرگذار توانست در مسیر قهرمانی تلاش کند و نقش موثری به جا گذاشت. در این فصل نیز او هرچند از سوی اوسمار کمتر فرصت خودنمایی به دست آورد اما با توجه به تجربه بالا و قدرت تکنیکی‌اش می‌توانست در مسیر رقابت برای قهرمانی مهره‌ای کارآمد تلقی شود. با این حال باید دید وضعیت مصدومیت این بازیکن به چه شکل خواهد بود و او قادر خواهد بود با توجه به سه هفته مانده به پایان فصل، شرایط بازگشت زودهنگام به جمع هم‌تیمی‌هایش را فراهم سازد یا خیر.

دیدگاه‌ها