کد خبر : 2021535 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:41 | 24.6K بازدید | 86 دیدگاه

با قهرمانی پرسپولیس هم خوشحال خواهم شد

روشن: فوتبال به ما می‌گوید که استقلال قهرمان است

پیشکسوت قدیمی باشگاه استقلال معتقد است که این تیم شانس اول قهرمانی است.

روشن: فوتبال به ما می‌گوید که استقلال قهرمان است

به گزارش ورزش سه، حسن روشن پیشکسوت فوتبال ایران و بازیکن سابق تیم استقلال تهران در گفتگو خبرنگاران درباره سفر به تبریز گفت: دلیل این سفر مراسم سالگرد رضا حسن زاده است که از بچه‌های خوب ما است. شاگرد خود ما بود و افتخار داشتیم که با او کار کنیم. با کمال میل آمدیم و حتی با اینکه من عمل کردم اما با اشتیاق آمدم. از تبریزی‌ها و علی الخصوص رسول خطیبی بابت تدارک این مراسم تشکر می‌کنم. یادش گرامی باد. این سیزدهمین سالگرد است و دلیل شد یک بازی هم انجام دهیم.

او ادامه داد: لیگ ما تا چند هفته خیلی ضعیف بود و لیگی نبود که الان داریم. تقسیم بندی جدول فوتبال ایران را نشان می‌دهد و لیگ ما که باید پرسپولیس و استقلال در آن بالا باشند، نشان‌دهنده پیشرفت فوتبال ایران است. الان این رقابت باعث شده فوتبالمان قشنگ‌تر شود. تراکتور و سپاهان مدعیان دیگر هم که صحبت می‌شد ولی این به خاطر گرفتن بازیکنان خوب و خرج‌‌ها بود که اصلا ملاک نیست.

روشن تاکید کرد: از رتبه چهارم به بعد هم در این جدول که می‌بینید سطح پایین‌تری از تراکتور و سپاهان دارند. این لیگ نشان‌دهنده وضعیت سلامتی فوتبال ایران است. دیدیم که سپاهان، فولاد و استقلال خوزستان در لیگ قهرمان شوند ولی نمکی نداشته. همیشه باید استقلال و پرسپولیس اول شوند تا فوتبال گرم شود و مردم بهتر فوتبال را دنبال کنند‌. پیش بینی من قهرمانی استقلال است اما فوتبال واقعا بی‌رحم است. فوتبال اتفاقاتی را در خودش جا می‌دهد که قابل پیش بینی نیست ولی دلیل قهرمانی استقلال این است این تیم چند هفته قبل مقابل تراکتور شکست بخورد و پرسپولیس هم از طرف دیگر سپاهان ببرد. استقلال تساوی کرد اما پرسپولیس نبرد و مساوی کرد و این یعنی باید استقلال قهرمان شود؛ از محاسن فصل استقلال این است که این تیم ستاره ندارد. انشالله با تغییرات و تقویت‌های آینده که در اداره استقلال صورت می‌گیرد شرایط بهتر شود.

بازیکن سابق استقلال درباره تیم نکونام گفت: افتخار است که هواداران استقلال خوشحال شوند و اگر پرسپولیس هم قهرمان شود خوشحال می‌شوم چون قرار بر تعصب خشک و خالی نیست. فوتبال ایران مریض است و از زیر بنا ایراد دارد. انشالله با حضور عبدی در تیم جوانان دوران خوبی در پیش داشته باشیم.

دیدگاه‌ها