کد خبر : 2021537 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:55 | 76.8K بازدید | 159 دیدگاه

تیم باید کاملا عوض شود

ژاوی کم آورد: با این تیم به جایی نمی‌رسیم

ژاوی در نشست خبری امروز خود تایید کرد که با تیم فعلی فصل بعد نیز مدعی فتح هیچ جامی نخواهند بود.

ژاوی کم آورد: با این تیم به جایی نمی‌رسیم

به گزارش "ورزش سه"، بارسا بعد از پیروزی خوب برابر سوسیداد و پس گرفتن رتبه دوم فردا باید به زمین قعرنشین سقوط کرده یعنی آلمریا برود و در صورت پیروزی به فاصله دو هفته تا پایان فصل، تقریبا رتبه دوم و سهمیه سوپرجام را قطعی خواهد کرد. بارسا امسال دستش از همه جام‌ها کوتاه ماند و باشگاه قصد تغییرات در تابستان دارد.

2021434

ژاوی در مورد بازی با آلمریا گفت: «مسابقه سختی است. با تجزیه و تحلیل آلمریا، فکر می‌کنم آنها سزاوار جایگاه بهتری هستند. متأسفانه این تیم سقوط کرده در حالی که بازی‌های خوبی انجام داده است. بازیکنان آلمریا فردا آرامش بیشتری خواهند داشت و بهتر رقابت خواهند کرد. آنها مقابل اتلتیکو و رئال مادرید بسیار خوب بودند. در مجموع بازی ساده‌ای پیش رو نداریم.»

بی اعتنایی به ویتور روکه: «از ابتدا هم هدف این نبود که ویتور روکه در ژانویه بیاید و می‌خواستیم او در تابستان اضافه شود. با مصدومیت گاوی و بالده همه چیز تغییر کرد. این بحث بیهوده است چون از ابتدا قرار بود او بیاید و با ما تمرین کند. روکه بازیکنی است که هنوز فوتبالش باید شکل بگیرد و در تیم ما فوتبالیست‌هایی هستند که از او جلوترند.»

آیا این تیم می‌تواند برای عناوین مهم در فصل بعد رقابت کند؟ «خیر، با این تیم نمی‌توانیم. هدف تغییر است و اگر نتوانیم، فصل بعد نیز جام نخواهیم برد.»

تغییرات کم یا زیاد؟ «هنوز نمی‌دانیم چون باید ببینیم وضعیت اقتصادی چگونه است. اما اکنون زمان اظهار نظر در این مورد نیست و من نمی‌توانم چیزی بگویم.»

استراحت به گوندوگان: «بله، سیستم چرخشی وجود خواهد داشت. برخی از آنها اجباری هستند، مانند گوندوگان. او دقایق زیادی بازی کرده و باید استراحت کند.»

فصلی که برای بارسا به درازا کشیده: «نه، ما بی انگیزه نیستیم چون باید نایب قهرمان شویم.»

تا چه اندازه تغییراتی ایجاد می‌کنید؟ «من این را به شما (خبرنگار) نمی‌گویم، به دکو (مدیر ورزشی) می‌گویم.»

حس خوبی از باشگاه برای انتقالات گرفته‌اید؟ «بله، رئیس و دکو همیشه مثبت فکر می کنند. اما وضعیت اقتصادی خوب نیست و این دوباره ما را نشانه خواهد گرفت.»

پیام ژاوی به هواداران بارسلونا در بهترین روزهای رئال: «ما سعی خواهیم کرد با رئال مادرید رقابت کنیم. من فکر می‌کنم که هواداران باید درک کنند که شرایط بسیار دشوار است. مهمتر از همه، در سطح اقتصادی. ما یک وضعیت اقتصادی داریم که هیچ شباهتی حتی به 25 سال پیش ندارد. ما در شرایط مشابه با سایر باشگاه‌ها با موقعیت‌های اقتصادی بسیار بهتر نیستیم ولی سعی خواهیم کرد رقابت کنیم. وضعیت باشگاه در نتایج کسب شده امسال مشخص است. ما نیاز به ثبات و زمان برای بهبود اوضاع داریم. امسال نسبت به پارسال بهتر بازی کردیم ولی بد نتیجه گرفتیم.»

آینده آرائوخو: «من خیلی با آرائوخو صحبت می‌کنم و او به خوبی می‌داند که در موردش چه فکر می‌کنم. من همیشه سعی می‌کنم صادقانه و صمیمانه صحبت کنم. او اینجا خوشحال است.»

ژوائو فلیکس: «او کمک زیادی به ما کرده است، اما رقابت در تیم بالاست. رافینیا، فرمین، لامین، فران، ویتور... ژوائو مهم بوده و باید تا پایان فصل اینچنین باشد.»

دیدگاه‌ها