کد خبر : 2021538 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:53 | 8.6K بازدید | 6 دیدگاه

واکنش نایب قهرمان المپیک توکیو به حقوق 15 میلیونی

فوق سنگین وزنه برداری: پوست ما کلفت شده است!

علی داوودی می‌گوید به شگفتی سازی در المپیک و قرار گرفتن روی سکو در پاریس 2024 امیدوار است.

فوق سنگین وزنه برداری: پوست ما کلفت شده است!

به گزارش "ورزش سه"، نشست خبری امروز وزنه برداران المپیکی معطوف به میزان حقوق این علی داوودی و میرمصطفی جوادی بود. پرداخت حقوق 15 میلیونی به این دو وزنه بردار در حالی که سقف این حقوق 200 میلیون تومان در نظر گرفته شده، با اعتراض وزنه برداران همراه شد. 

علی داوودی، ملی فوق سنگین وزنه برداری که در توکیو 2020 موفق به کسب مدال نقره شد، درباره این ماجرا گفت: "خیلی تعجب کردم. اعداد را دیدم شگفت زده شدم. در مراسم تجلیل از مدال آوران به آقای هاشمی گفتم و تعجب کرد که ۱۵ میلیون داده‌اند و قرار شد پیگیری کنند. این رقم منصفانه نیست. با این حال تمرینات را ادامه می‌دهیم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم تا کارشناسان عزیز را راضی نگه داریم. می‌گویند روی کاغذ شانس مدال نداریم که با این مسئله ناامید می‌شویم. الان با ۱۵ میلیون تومان نمی‌توان برای المپیک آماده شد. می‌گویند اگر مدال بگیرید بعد از المپیک پرداخت می‌کنیم در صورتی که بعد از المپیک کاری نمی‌توان کرد و همه تلاش ما این است نتیجه خوب بگیریم تا امیدها به وزنه‌برداری برگردد. دو سال است به وزنه‌برداری کم لطفی می‌شود در صورتی که یکی دو سال است افت کرده و قبلا روی مدال‌های آن حساب زیادی باز می‌کردند. نمی‌دانم چرا با ما ساز مخالف می‌زنند. البته پوست ما کلفت شده است."

وی در ادامه در خصوص افت تالاخادزه، غول گرجستانی و احتمال حضور او روی سکوی المپیک گفت: "خوب نبودن اوضاع او ممکن است بخاطر آسیب دیدگی یا دلایل تخصصی دیگر باشد. البته او رو به افت است و با رکوردهای افسانه‌ای‌اش فاصله دارد. من نیز برای بهترین نتیجه تمرین می‌کنم و به شگفتی‌سازی امیدواریم."

دیدگاه‌ها