کد خبر : 2021549 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 16:04 | 98.4K بازدید | 57 دیدگاه

یاد ولاسکو زنده شد؛

چهره جذاب آقای سرمربی: به معجزه‌ات امیدوار شدیم

در روزهای اخیر از چهره واقعی سرمربی جدید تیم ملی ایران رونمایی شده است.

چهره جذاب آقای سرمربی: به معجزه‌ات امیدوار شدیم

به گزارش "ورزش سه"، وقتی موریس موتا پائز به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال و جانشین بهروز عطایی انتخاب شد خیلی‌ها از این موضوع انتقاد کردند چراکه معتقد بودند یک نام بزرگ باید در این مقطع حساس هدایت تیم ملی والیبال ایران را بر عهده بگیرد.

در واقع بعد از این همه نام بزرگ که مطرح شده بود نهایتاً قرعه به نام پائز افتاده تا در آستانه المپیک هدایت تیم ملی والیبال ایران را بر عهده بگیرد. آن هم در شرایطی که با توجه به نتایج سال گذشته تیم ملی شانس بسیار کمی برای صعود به المپیک پاریس خواهیم داشت و به نوعی این انتخاب به جز ایران برای خود پائز نیز یک ریسک بزرگ محسوب می‌شد.

با این وجود هر چقدر که جلوتر می‌رویم چهره جدید و جذاب‌تری از سرمربی تیم ملی والیبال ایران شاهد هستیم. او دقیقاً مثل اولین مصاحبه‌هایش بعد از حضور در ایران باانگیزه به نظر می‌رسد و انگار واقعاً رسیدن به المپیک را غیر ممکن نمی‌داند و می‌خواهد تا آخرین نفس برای این رویای بزرگ بجنگد؛ البته که خودش همیشه گفته این یک رویا نیست و با تلاش زیاد امکان پذیر خواهد بود.

از سخت‌گیری‌های این سرمربی برزیلی در سالن فدراسیون والیبال گرفته تا حالا کمپ تیم ملی برزیل که انگار پائز را از خودشان می‌داند. فدراسیون والیبال ایران روز گذشته تصاویری از خوش و بش بین پائز و برناردو رزنده سرمربی  اسطوره‌ای برزیل منتشر کرد. در ادامه هم مصاحبه‌ای از رزنده منتشر شد که در آن به شدت از پائز و کادرش تعریف کرد.

این پایان کار نبود و در ادامه رزنده اعلام کرد که سه بازی دوستانه پیش از آغاز لیگ ملت‌ها با تیم ملی والیبال ایران برگزار خواهند کرد که در همه مسابقات نیز با تیم اول و اصلی خود به میدان می‌روند. همچنین ویدیوهای منتشر شده از تمرینات تیم ملی نشان می‌دهد که پائز اکنون سخت‌‌گیرترین ورژن خود را به بازیکنان نشان داده و شدت  تمرینات را به حد طاقت فرسایی افزایش داده است.

این سرمربی برزیلی حالا پیش از شروع مسابقات تقریباً ثابت کرده که تا حدود زیادی انتقادها از او غیر منصفانه بوده است؛ حالا فقط مانده اثبات او در جریان بازی‌های لیگ ملت‌ها و شاید تحقق یک معجزه با این مرد باانگیزه و آن هم چیزی نیست جز رسیدن به المپیک. البته که حتی اگر به المپیک هم نرویم نمایش‌های خوب و قابل قبول می‌تواند والیبال ایران را به ظهور یک ولاسکو جدید در تیم ملی امیدوار کند.

دیدگاه‌ها