کد خبر : 2021621 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 22:06 | 11K بازدید | 0 دیدگاه

ستاره ایتالیا پس از مصدومیت: هنوز امید دارم!

نیکولو زانیولو، ملی‌پوش ایتالیایی که حضور در یورو ۲۰۲۴ را به دلیل مصدومیت از دست داده، ابراز امیدواری کرد که روزی در یک تورنمنت بزرگ نماینده کشورش خواهد بود.

ستاره ایتالیا پس از مصدومیت: هنوز امید دارم!

به گزارش "ورزش سه"، این مهاجم دوشنبه‌شب در دیدار مقابل لیورپول به میدان رفت اما در حضور کوتاهش در زمین دچار مصدومیت و از زمین خارج شد.

پس از بازی و انجام آزمایشات و بررسی مصدومیت او، مشخص شد او دچار ریزشکستگی در استخوان پای خود شده که باعث شد مسابقات یورو ۲۰۲۴ را از دست بدهد.

او پیش از این یورو ۲۰۲۰ را هم به دلیل مصدومیت رباط صلیبی از دست داده بود و امیدوار بود که با حضور در یورو ۲۰۲۴ بالاخره در یک تورنمنت مهم حاضر شود.

2022326

ستاره استون ویلا که حالا یورو ۲۰۲۴ را هم از دست داده به این اتفاق واکنش نشان داد. او گفت: «از شما هواداران استون ویلا و بسیاری از هواداران ایتالیایی و ترکیه‌ای که در کنار من هستید تشکر می‌کنم. من نمی‌توانم صبر کنم تا قوی‌تر از همیشه به میدان برگردم. متأسفانه، من باید از رویای خود برای نمایندگی کشورم در یک رقابت بزرگ دست بکشم. اما آن روز خواهد آمد، من از آن مطمئن هستم، و فوق العاده خواهد بود!»

او همچنین در مصاحبه دیگری مصدومیتش را تأیید کرد و گفت: «متاسفانه این مصدومیت دیگری است که باعث شد من از یورو دور بمانم. من امید زیادی دارم که بالاخره در مسابقات مهم برای تیم ملی کشورم به زمین می‌روم و می‌درخشم.»

دیدگاه‌ها