کد خبر : 2021675 | 27 اردیبهشت 1403 ساعت 09:48 | 28.2K بازدید | 38 دیدگاه

خیلی‌ها دوست ندارند استقلال برنده باشد

مومنی: دلم برای نکونام می‌سوزد!

بازیکن سابق استقلال می‌گوید خیلی‌ها دوست ندارند که استقلال در این مقطع حساس برنده باشد.

مومنی: دلم برای نکونام می‌سوزد!

به گزارش "ورزش سه"، استقلال رقابت سختی با پرسپولیس در راه کسب عنوان قهرمانی دارد. آبی پوشان همچنان به یکه تازی خود ادامه می‌دهند و امیدوارند تا با پیروزی در سه دیدار باقیمانده، جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

استقلال این روزها شرایط خوبی دارد و این موضوع نشان می‌دهد که شاگردان جواد نکونام آماده هستند، جام بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر را با دستان خود بالا ببرند.

محمد مؤمنی، پیشکسوت استقلال در این خصوص به «ایران ورزشی» می‌گوید: «خیلی‌ها دوست ندارند که استقلال در این مقطع حساس برنده باشد، اما این تیم با اقتدار در حال بردن است. حقیقتاً در این روزها دلم برای نکونام می‌سوزد، او در کنار مربیگری تلاش می‌کند تا مشکلات را مدیریت کند تا تیمش با آرامش وارد زمین شود.»

او می‌افزاید: «برخی‌ها نسبت به شادی‌های پس از گل نکونام خرده می‌گیرند، در حالی که اگر مربی حرکتی انجام می‌دهد در راستای وظیفه تیمی است و با این کار خوشحالی‌اش را با بازیکنان و هواداران تقسیم می‌کند. این در حالی است که برخی‌ها تعبیر عجیبی از شادی نکونام دارند. در ابتدای لیگ بیست و سوم اختلافاتی بین خطیر و نکونام ایجاد شد که از نظر من این اختلافات نتوانست به تیم ضربه وارد کند و بازیکنان بدون هیچ مشکلی وظایف‌شان را انجام می‌دادند.»

این پیشکسوت استقلال با اشاره به این موضوع که واگذاری استقلال باعث شد تا تیم به آرامش بیشتری برسد، بیان می‌کند: «در بازی با ذوب‌آهن شاهد بودیم که نکونام تا لحظه آخر تیمش را با آرامش تشویق می‌کرد و همین آرامش سرمربی باعث شد تا بازیکنان بدون استرس بازی کنند و در نهایت استقلال در دقایق پایانی به گل برتری برسد. استقلال اسب خود را برای قهرمانی زین کرده و بازیکنان این تیم فهمیده‌اند که قهرمانی دست خودشان است و در همین راستا حرکت می‌کنند.»

مهاجم آبی‌ها که در دهه 70 شمسی برای استقلال بازی می‌کرد، در پایان می‌افزاید: «درست است که استقلال 3 بازی سخت در پیش دارد اما بازیکنان استقلال سختکوش‌تر از حریفان‌شان هستند. بازیکنان استقلال باید بازی با نساجی، گل‌گهر و پیکان را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارند و قهرمان شوند. این خواسته هواداران است و همان طور که در بازی با فولاد دیدید هواداران امسال از استقلال قهرمانی می‌خواهند.»

دیدگاه‌ها