کد خبر : 2023094 | 02 خرداد 1403 ساعت 15:41 | 23.2K بازدید | 16 دیدگاه

دی‌جورجی: احترام زیادی برای ایران قائل هستم

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا، گفت: تیم ایران سرمربی تیم خود را تغییر داده است و باید آمادگی شرایط غیرمنتظره را مقابل این تیم داشته باشیم.

دی‌جورجی: احترام زیادی برای ایران قائل هستم

به گزارش "ورزش سه"، ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه‌شنبه، یکم خرداد، آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران ساعت صفر بامداد روز شنبه پنجم خرداد در دومین مسابقه خود به مصاف ایتالیا می‌رود.

سرمربی تیم والیبال ایتالیا درباره این رویارویی گفت: ابتدا می‌خواهم‌ به همه طرفداران والیبال ایران سلام کنم. احترام زیادی برای آن‌ها قائلم. برای ایتالیا هفته اول مسابقات و نه‌ تنها هفته اول بلکه این دوره از لیگ ملت‌ها بسیار مهم است. چرا که باید از این مسابقات به بازی‌های المپیک صعود کنیم.

فردیناندو دی جورجی تصریح کرد: برای ایتالیا تمامی بازی‌ها بسیار مهم است. به همین خاطر با بهترین تیم خود حضور پیدا کرده‌ایم چون می‌خواهیم سهمیه حضور در رقابت‌های المپیک را کسب کنیم. می‌دانیم که هفته اول بسیار دشوار است چون در مقابل برزیل، ژاپن، ایران و آلمان بازی خواهیم کرد. اما به خوبی برای این وضعیت آماده شده‌ایم.

او با بیان این‌که تیم ایران سرمربی تیم خود را تغییر داده است و بایستی آمادگی شرایط غیرمنتظره را داشته باشیم، گفت: در حالت عادی هم ایتالیا همیشه بازی سختی مقابل ایران دارد که این نکته خیلی مهم‌ است. به نظرم ایران تیم خوبی است و بازی‌ها در هفته اول برای ایران هم بسیار مهم است چون مقابل صربستان، ایتالیا، آرژانتین و کوبا بازی خواهد کرد. باز هم می‌گویم احترام زیادی برای تیم ایران قائلم.

دیدگاه‌ها