کد خبر : 2023528 | 04 خرداد 1403 ساعت 17:15 | 5.4K بازدید | 3 دیدگاه

چشم تو چشم ستاره‌های لیگ در المپیک

پیش از شروع بازی‌های امشب بازیکنان چهار تیم لیگ برتری در یک هتل مستقر هستند و اتفاق جالبی را دنبال می‌کنند.

چشم تو چشم ستاره‌های لیگ در المپیک

به گزارش “ورزش سه”، لیگ برتر امشب در شرایطی هفته بیست و هشتم را دنبال خواهد کرد که دو دیدار در تهران برگزار خواهد شد. طی آن دو بازی حساس پیکان مقابل تراکتور در استادیوم دستگردی و پرسپوليس مقابل استقلال خوزستان در استادیوم آزادی دیدارهای حساس این هفته در تهران را برگزار خواهند کرد.

نکته جالب توجه اینکه هر چهار تیم در یک هتل مستقر هستند و طی ساعات اخیر بارها بازیکنان و دیگر اعضای دو تیم با یکدیگر برخورد داشتند.

با این حال حساسیت بالای این بازی که برای هر کدام از این چهار تیم انگیزه زیادی را شکل می‌دهد، باعث کری خوانی جالب توجهی پیش از تقابل آنها با یکدیگر شده است و در نهایت باید دید نتایج امروز چه تاثیری روی جدول خواهد داشت.

پیکان برای دستیابی به امتیاز بقا باید از تراکتور امتیاز کسب کند و از سوی دیگر تراکتور نیز بعد از حذف از جام حذفی، جایگاه سومی خود در جدول را نیز در خطر می‌بیند و نمی‌خواهد بیش از این شرایط علیه‌شان شود.

پرسپوليس نیز برای بازگشت به صدر و دنبال کردن امیدهای خود برای قهرمانی باید استقلال خوزستان را از پیش رو بردارد و در سمت مقابل نیز حریف آخرین امیدهای خود برای فرار از سقوط را دنبال می‌کند.

دیدگاه‌ها