کد خبر : 2023530 | 04 خرداد 1403 ساعت 17:24 | 14.3K بازدید | 23 دیدگاه

تصمیم قطعی یونایتد: تن‌هاخ حتی با جام اخراج می‌شود

مدیران منچستریونایتد حتی در صورت قهرمانی این تیم در جام حذفی هم اریک تن‌هاخ را اخراج خواهند کرد.

تصمیم قطعی یونایتد: تن‌هاخ حتی با جام اخراج می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، تن‌هاخ در دومین فصل حضورش روی نیمکت منچستریونایتد روزهای بسیار سختی را سپری کرد و نتوانست نتایجی را که انتظار می‌رفت به دست آورد و این تیم فصل را در جایگاه هشتم جدول رده‌بندی به پایان رساند.

این اتفاق و همچنین عملکرد ضعیف شیاطین سرخ در طول فصل باعث شد که زمزمه‌هایی درباره نارضایتی مدیران این باشگاه از این مربی هلندی به گوش برسد و بسیاری از رسانه‌های انگلیسی از احتمال اخراج او در پایان فصل خبر داده بودند اما این احتمال هم وجود داشت که قهرمانی در جام حذفی بتواند شرایط را به سود او تغییر دهد.

2022440

اما گاردین دقایقی قبل خبر داد که مدیران منچستریونایتد تصمیم نهایی‌شان در این زمینه را گرفته‌اند و حاضر نیستند در فصل آینده به همکاری با سرمربی فعلی این تیم ادامه دهند و حتی در صورتی که یونایتد بتواند عنوان قهرمانی جام حذفی انگلیس را هم از آن خود کند، باز هم تن‌هاخ از این سمت برکنار خواهد شد.

توماس توخل، مائوریسیو پوچتینو، توماس فرانک و گراهام پاتر در فهرست مربیانی که شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت اولدترافورد در فصل آینده را دارند قرار گرفته‌اند اما تصمیم نهایی با سر جیم راتکلیف و مدیران این باشگاه خواهد بود.

منچستریونایتد روز شنبه باید در فینال رقابت‌های جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن روبروی منچسترسیتی به میدان برود تا تکلیف تیم قهرمان این مسابقات هم مشخص شود.

دیدگاه‌ها