کد خبر : 2023534 | 04 خرداد 1403 ساعت 17:39 | 8.3K بازدید | 4 دیدگاه

بگذارید فصل تمام شود؛

پاسخ مبهم مورایس به دغدغه بزرگ سپاهانی‌ها

ژوزه مورایس در کنفرانس خبری پیش از مصاف با هوادار با سوالی درباره تمدید قرارداد بازیکنان مواجه شد.

پاسخ مبهم مورایس به دغدغه بزرگ سپاهانی‌ها

به گزارش "ورزش‌ سه"، یکی از دغدغه‌های هواداران سپاهان در فاصله چند هفته مانده به پایان مسابقات تمدید قرارداد با چند بازیکن کلیدی تیم از جمله میلاد زکی‌پور، رامین رضائیان، سیاوش یزدانی، محمد کریمی و شهریار مغانلو است.
این سوالی بود که خبرنگاران اصفهانی در نشست خبری پیش از مصاف با هوادار از مورایس پرسیدند و با وضعیت محمد کریمی به این سوال وارد شدند. پاسخ مورایس به این سوال اما دوسویه بود و جواب روشنی به خبرنگاران نداد. او در واکنش به این سوال گفت: «اگر بخواهم رو راست باشم، من به همه باور دارم. اگر کسی در تیم باشد که به همه بازیکنان باور داشته باشد، من هستم. فوتبال یک مقدار برای ما دشوار بود. مشکلاتی برای ما در یک روز ایجاد می‌شد که حتی در یک ماه هم قابل حل نبود. طوفانی در گروه ما ایجاد شد که خواباندن این طوفان سخت بود. آینده را نمی‌توان پیش بینی کرد. بگذارید لیگ تمام شود. چون من آدمی هستم که دنبال موفقیت هستم و موفقیت فقط نتیجه نیست. این فصل باشگاه مشکلاتی داشت که شرایط آنطور که من می‌خواستم نبود. من آدمی هستم که دنبال پیشرفت و ارتقا هستم. بگذارید لیگ تمام شود. در آن زمان تصمیمات عادلانه و بهترین برای همه گرفته خواهد شد.» 

2019717

مورایس سپس درباره کریمی صحبت کرد و از کیفیت این بازیکن تمجید کرد، اما به شرایط باشگاه نیز برای تمدید قرارداد با این بازیکن پرداخت: «کریمی بازیکن خیلی خوبی است و به کیفیت آن باور دارم. ما باید به نقطه‌ای برسیم که در آخر همه خوشحال باشند. باید مذاکره طوری باشد که هم بازیکن و هم باشگاه خوشحال باشند. این چیزی است که باشگاه در زمان درست به نحو احسن انجام می‌دهد.»

این‌ها تنها جملاتی نبودند که مورایس در واکنش به تمدید قرارداد برخی از بازیکنان تیم مطرح کرد و در ادامه به این موضوع اشاره کرد که باید از قوانین نقل و انتقالاتی فصل آینده آگاه باشد و در حالی که این موضوع به طور کامل مشخص نیست و اهداف باشگاه برای فصل آینده هم مشخص نشده‌اند، نمی‌توان درباره تمدید و همینطور خرید بازیکنان جدید اظهار نظر کرد.

مورایس درنهایت به خبرنگاران گفت که باید تا پایان فصل منتظر بمانند و پس از آن مشخص می شود که با توجه به اهداف و استراتژی‌های باشگاه و همینطور تکفرات کادر فنی کدام بازیکنان در تیم می‌مانند و کدام بازیکنان راه جدایی در پیش خواهند گرفت.

دیدگاه‌ها