کد خبر : 2023535 | 04 خرداد 1403 ساعت 17:40 | 20.5K بازدید | 45 دیدگاه

ادعای بیلد: کمپانی تا ۲۰۲۷ سرمربی بایرن شد

روزنامه بیلد مدعی شده است که ونسان کمپانی برای امضای قرارداد با بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۷ با این باشگاه به توافق رسیده است.

ادعای بیلد: کمپانی تا ۲۰۲۷ سرمربی بایرن شد

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد نه چندان خوب توماس توخل روی نیمکت بایرن مونیخ در این فصل و عدم کسب حتی یک جام باعث شد که مدیران این باشگاه تصمیم به قطع همکاری با او پس از پایان رقابت‌ها بگیرند و جستجو برای یافتن جانشین او از مدت‌ها قبل آغاز شد. 

مدیران بایرن در طول این مدت به چند مربی بزرگ و سرشناس پیشنهاد دادند اما با پاسخ منفی آنها مواجه شدند و این اتفاق جنجال بسیاری را در اطراف این باشگاه به وجود آورده بود و نارضایتی هواداران این تیم را از وضعیت به وجود آمده به همراه داشت. 

2025197

چند روز قبل بود که رسانه‌های آلمانی از مذاکرات این باشگاه با کمپانی خبر دادند که در فصل ۲۴-۲۰۲۳ هدایت برنلی را برعهده داشت و با آنها به دسته پایین‌تر سقوط کرد. حالا روزنامه بیلد خبر داده است که توافق نهایی بر سر جزئیاتد قرارداد بین بایرن و کمپانی به دست آمده است. 

او قرار نیست مربی موقت این تیم باشد و هدایت بایرن را تا سال ۲۰۲۷ برعهده خواهد داشت. رنه ماریچ هم قرار است به عنوان دستیار او به کادر فنی این تیم اضافه شود و حالا مدیران بایرن تنها باید با برنلی به توافق برسند که از این اتفاقات چندان راضی نیست و به نظر می‌رسد که خواهان دریافت غرامت برای دادن رضایتنامه کمپانی به صورت کامل است.

دیدگاه‌ها