کد خبر : 2023558 | 04 خرداد 1403 ساعت 18:55 | 16.9K بازدید | 8 دیدگاه

حمله تند به منچستریونایتد: حال بهم زن هستید!

هواداران منچستریونایتد به شدت از مدیران این باشگاه به دلیل زمان انتشار خبر اخراج اریک تن‌هاخ عصبانی و ناراحت هستند.

حمله تند به منچستریونایتد: حال بهم زن هستید!

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد فردا در یک دیدار حساس و تماشایی باید در فینال رقابت‌های جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن روبروی منچسترسیتی به میدان برود و امیدوار است که بتواند این فصل را با یک جام به پایان برساند.

گاردین ساعتی پیش خبری را مبنی بر نهایی شدن تصمیم مدیران این باشگاه برای اخراج تن‌هاخ منتشر کرد که در آن تاکید شده بود که حتی اگر شیاطین سرخ بتوانند جام قهرمانی را در دیدار فردا با غلبه بر سیتی از آن خود کنند، این مربی باز هم از هدایت یونایتد کنار گذاشته خواهد شد.

2020895

زمانبندی انتشار این خبر در شب برگزاری این بازی حساس باعث عصبانی و ناراحتی شدید هواداران منچستریونایتد شده است. یکی از آنها در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت: «حال بهم زن است. باشگاه مسخره. من از این که هوادار یونایتد هستم واقعا خجالت می‌کشم.»

کاربر دیگری اظهار داشت: «مهم نیست که شما دوست داشتید تن‌هاخ برود یا نه، این واقعیت که این داستان در فاصله یک روز پیش از برگزاری فینال جام حذفی منتشر می‌شود گویای همه چیز درباره سبک مدیریت یونایتد است.»

یکی دیگر از هواداران این تیم در این اضافه کرد: «۲۴ ساعت پیش از یک بازی حیاتی... چند نفر باید سوالاتی را از مدیران این باشگاه بپرسند.... تن‌هاخ محترم و مسئولیت‌پذیر است.... این کار در واقع ناکارآمد کردن رختکن و رفتن است...»

دیدگاه‌ها