کد خبر : 2023570 | 04 خرداد 1403 ساعت 19:11 | 7.1K بازدید | 4 دیدگاه

برای خروج از زیر فشار؛

فرصت استثنایی مورایس به یک بازیکن

ژوزه مورایس برای اولین مرتبه از عیسی عباس در لیگ برتر در ترکیب اصلی استفاده کرده است.

فرصت استثنایی مورایس به یک بازیکن

به گزارش "ورزش‌ سه"، عیسی عباس برای پر کردن جای احسان پهلوان و عیسی آل‌کثیر از لیگ برتر پرتغال و تیم چاوز به سپاهان اضافه شد، اما حضور این بازیکن 25 ساله غنایی همزمان شد با باخت‌های پیاپی طلایی پوشان اصفهانی در لیگ برتر.
در این شرایط هواداران سپاهان فشار زیادی را روی این بازیکن ایجاد کردند و وقتی این بازیکن نتوانست در دقایق کوتاه حضورش در ترکیب هم مثمرثمر باشد، این فشار فزاینده‌تر شد.
از زمان پیوستن عیسی عباس به سپاهان بارها درباره کیفیت پایین این بازیکن صحبت شده و شب گذشته هم بار دیگر خبرنگاران از مورایس درباره این بازیکن پرسیدند که پاسخ جالب توجهی از سوی سرمربی سپاهان دریافت کردند. مورایس هواداران سپاهانی را به دلیل ایجاد فشار زیادی روی عیسی عباس مورد انتقاد قرار داد و در پایان جمع‌بندی کرد که حال این بازیکن پس از محافظت چند هفته‌ای از او و عدم حضور در ترکیب تیم بهتر شده و آماده مسابقات است.

1990611

در این شرایط عیسی عباس که گفته می‌شود در جمع‌های خصوصی از حضورش در سپاهان ناراحت است، در ترکیب اصلی دیدار برابر هوادار قرار گرفته و باید دید این بازیکن از این فرصت چطور بهره خواهد گرفت.

عیسی عباس در بازی هفته بیستم سپاهان با فولاد نیز توانسته 23 دقیقه و در مسابقه هفته نوزدهم لیگ برتر برابر پیکان 10 دقیقه به میدان برود. مهاجم غنایی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا و در مجموع دیدار رفت و برگشت شاگردان مورایس برابر الهلال 26 دقیقه به بازی گرفته شد (20 دقیقه دیدار رفت، 6 دقیقه دیدار برگشت). این بازیکن در مجموع دیدارهای لیگ برتر و آسیایی سپاهان 66 دقیقه به میدان رفته است و امشب در مسابقه سپاهان و هوادار می‌تواند آمار بازی خود برای زردپوشان را افزایش دهد.

دیدگاه‌ها