کد خبر : 2023609 | 04 خرداد 1403 ساعت 20:08 | 40K بازدید | 34 دیدگاه

هدف ما کسب سهمیه است

سیمئونه: با وجود رئال، نمی‌توان قهرمان چمپیونزلیگ شد

دیه‌گو سیمئونه اعتراف کرد که با وجود تیمی مثل رئال مادرید، تصور قهرمانی اتلتیکو در لیگ قهرمانان بسیار دشوار و بیهوده است.

سیمئونه: با وجود رئال، نمی‌توان قهرمان چمپیونزلیگ شد

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید توانست در این فصل نیز سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد. تیم تحت هدایت سیمئونه در لالیگا چهارم شد و فصل بعد نیز در لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت. اتلتیکو با وجود تیم خوبی که داشت، امسال هم موفق به کسب جام در هیچ رقابتی نشد. این تیم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مغلوب دورتموند شد.

2022162

سیمئونه در نشست خبری امروز خود و در مورد توقعات بالا از اتلتیکو توضیح داد که برای این تیم کسب سهمیه باید در اولویت باشد: «ما هر سال فصل را با این هدف شروع می‌کنیم که به لیگ قهرمانان برسیم. ما بودجه و تیمی داریم که به این هدف برسیم ولی هرگز کار ساده‌ای نیست و سپس بله، می‌توان برای قهرمانی هم تلاش کرد ولی این موضوعی دیگر است.»

سیمئونه ادامه داد: «در لیگ قهرمانان رئال مادرید را داریم که بهترین تیم دنیاست و سال به سال بهتر می‌شود. آنها تغییر نسل و جوانگرایی را به بهترین شکل انجام داده‌اند و این سطح عالی را سال‌های بیشتری حفظ خواهند کرد. ما با این تیم در لالیگا نیز باید رقابت کنیم. کار بسیار دشواری است و تصور قهرمانی از اتلتیکو داشتن چندان منطقی نیست ولی هرگز نمی‌گویم که برای این هدف تلاش نخواهیم کرد.»

دیدگاه‌ها