کد خبر : 2023638 | 04 خرداد 1403 ساعت 21:25 | 36.9K بازدید | 31 دیدگاه

ادعای جیمی کاراگر

شاید بلینگام توپ طلا ببرد ولی فودن از او بهتر است!

جیمی کاراگر معتقد است فیل فودن بااستعداترین بازیکن فوتبال انگلیس و در سطحی بالاتر از جود بلینگام است.

شاید بلینگام توپ طلا ببرد ولی فودن از او بهتر است!

به گزارش "ورزش سه"، انگلیس با تعداد زیادی بازیکنان مستعد و ستاره به یورو 2024 می‌رسد. این بار گرت ساوتگیت با بازیکنان بزرگی چون هری کین، فودن، بلینگام، پالمر، ساکا و دیگران مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود.

این روزها در انگلیس بحثی در مورد مقایسه بلینگام و فودن وجود دارد و اینکه کدام یک بازیکن بهتری است. از نظر جیمی کاراگر، بازیکن سابق لیورپول با 38 بازی ملی، فودن در سطح بالاتری قرار دارد.

2022051

او در این رابطه به تلگراف گفت: «جود بلینگام به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان، به عنوان یک برنده احتمالی توپ طلا و به عنوان بازیکنی که هواداران معتقدند ساوت گیت باید بر اساس او تیمش را بسازد، به یورو می‌آید. بلینگام یک پدیده است، اما برای من فودن ذاتاً با استعدادترین فوتبالیست انگلیس است.»

2023192

کاراگر ادامه داد: «من می‌دانم که برخی این را به عنوان یک نظر مغرضانه تفسیر می‌کنند، اما اینطور نیست. شما می‌توانید آهنگ‌های جان لنون را به آهنگ‌های پل مک کارتنی (دو خواننده گروه بیتلز) ترجیح دهید و همچنان استعداد هر دو را تحسین کنید. فودن و بلینگام ویژگی‌های متفاوتی دارند. جود از سنت هافبک‌های چند بعدی پیروی می‌کند. از نظر تاکتیکی، او بازیکنی فوق العاده است اما من مطمئن نیستم که انگلیس تا به حال بازیکنی شبیه فودن داشته است. فیل با بازیکنان اسپانیایی یا پرتغالی خصوصیات مشترک دارد. هر بار که اولین لمس توپ او را می‌بینم و کنترل توپ و حرکت او در فضاهای کوچک، زیدان و اینیستا به ذهنم خطور می‌کنند.»

دیدگاه‌ها